reklama

Położna Bielsko

Rozwiązania
0
Witam kochane.Poszukuję położnej do porodu w Bielsku.Może być Wojewódzki albo Wyspiańskiego doradźcie proszę.Może macie jakieś namiary ? Z góry serdecznie bardzo dziękuje.

reklama

MaryH

Fanka BB :)
Rozwiązania
23
Witam kochane.Poszukuję położnej do porodu w Bielsku.Może być Wojewódzki albo Wyspiańskiego doradźcie proszę.Może macie jakieś namiary ? Z góry serdecznie bardzo dziękuje.
Ja mogę polecić w Wojewodzkim, napisz na priv jeżeli jesteś zainteresowana ;)

misis188

Rozwiązania
0
Ja Ci polecam Wyspiańskiego. Miałam tam cięcie w sierpniu. W Wojewódzkim jest mega masowka. W sali że mną była dziewczyna po porodzie SN - to był drugi poród w tym szpitalu. Za pierwszym razem miała opłacona położna i była mniej zadowolona jak za drugim razem gdzie nie miała nikogo opłaconego. Ja byłam mefa zadowolona zarówno z opieki nade mną jak i nad dzieckiem. Poczytaj o wojewódzkim bo dziewczyny często narzekają

MaryH

Rozwiązania
23
Ja Ci polecam Wyspiańskiego. Miałam tam cięcie w sierpniu. W Wojewódzkim jest mega masowka. W sali że mną była dziewczyna po porodzie SN - to był drugi poród w tym szpitalu. Za pierwszym razem miała opłacona położna i była mniej zadowolona jak za drugim razem gdzie nie miała nikogo opłaconego. Ja byłam mefa zadowolona zarówno z opieki nade mną jak i nad dzieckiem. Poczytaj o wojewódzkim bo dziewczyny często narzekają
Zgadzam się z tą opinią i potwierdzam, przeładowane oddziały, masówka. Gdyby nie to że rodziłam ze znajomymi położnymi to nigdy bym się na wojewódzki nie zdecydowała. Na Wyspiańskiego szwagierka była w zeszłym roku i tak dużo pacjentek nie mieli ale z położnymi było różnie, zależy od zmiany. Pszczyna ma teraz też dobre opinie.

Rozwiązania
0
DziekujeSzukam wlasnie porad na ten temat.

misis188

Rozwiązania
0
DziekujeSzukam wlasnie porad na ten temat.
Moje dwie bratowe tam rodziły i nie były zadowolone ale one nie miały wyboru bo musiały tam rodzic i to było kilka lat temu. Ale przemyśl Wyspiańskiego. Jak ja rodziła w sierpniu to było kilka dziewczyn które wypisały się na żądanie z innych szpitali-pamiętam że była z Cieszyna dzuewczyna, z Żywca, nie wiem skąd jeszcze i rodziły na Wyspiańskiego. A na kiedy masz termin?

lili78

Rozwiązania
0
Ja również polecam szpital na Wyspiańskiego.

Rozwiązania
0
Moje dwie bratowe tam rodziły i nie były zadowolone ale one nie miały wyboru bo musiały tam rodzic i to było kilka lat temu. Ale przemyśl Wyspiańskiego. Jak ja rodziła w sierpniu to było kilka dziewczyn które wypisały się na żądanie z innych szpitali-pamiętam że była z Cieszyna dzuewczyna, z Żywca, nie wiem skąd jeszcze i rodziły na Wyspiańskiego. A na kiedy masz termin?
Ja dopiero na czerwiec

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania