reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

reklama
ale nagrzeszyłam- żarłam dzis bezopamietania jak swinia, jakbym jedzenia nigdy nie miała
i to takie rzeczy: lody ciasto:szok::szok::szok: białe pieczywo:szok::szok::szok: cebule smażoną:szok::szok::szok: oprócz lodów na ktore czesto sobie pozwalam to inne badziewia ostatnio jadłam w ciąży

ale zadaje sobie kare na najblizsze trzy dni- tylko proteiny
 
aniolek20 ja mam takie pytanie czy przy tej diecie proteinowej mozna miec zaburzenia miesiaczkowania bo ja mam miesiaczke co tydzien:( i nie wiem czy to przez ta diete czy przez tabletki anty:angry: narazie zaprzestalam diety i zobaczymy czy w przyszlym tyg znowu bede miesiaczkowac jak tak to czyli to tabletki ale czy slyszalas zeby ktos przy tej diecie tak mial??
schudlam 7 kilo wiec i tak jest ok a przy wzroscie 166cm wze teraz 63 kilo takze git
 
sylwiakk303 oj teraz dopiero jestem, niepowinno nic sie dziac od tej diety z miesiaczka, jeju kochana niewiem.......GRATULUJE SPADKU WAGI

kochane to teraz ja sie pochwale

przez 1,5 miesiaca diety i jej stabilizowania mam do tylu 20 cm w biodrach 10 w pasie 15 w tali 4 cm w szyji po 3 w ramionach 5 w łydkach i po 5 w kazdym udzie a kg łacznie 15 do tylu, hahaha ale jestem szczesliwa narazie sobie troche odpuscilam i wszystko stoi w miejscu nie tyje za kilka dni ruszam od poczatku zeby jescze 5 sie pozbyc ale jestem z siebie dumna:-):-):-)
 
aniołek, fantastyczny wynik! zazdroszczę zwłaszcza tych -15 w talii.
a Ty Klucha co? - chcesz całkiem zniknąć? przecież super wygladasz - widziałam zza pizzy:cool2::-D
 
reklama
nie zniknac to nie ale nadal te uparte 4 kg sie trzyma i nie chce zejsc, to tylko chcem wywalczyc i podziekuje
W pracy pobiegasz,trochę niedojesz i schudniesz:tak::tak:.Ja na wagę nie wchodzę bo mam depresję-słonecznik jest tuczący????Nie utyłam tylko baaaardzo powoooli chuuudnę.Zadnych spektakularnych efektów jak u Aniołka:-:)-:)-(.Za to biust mi urósł:szok::szok::szok:.Ja już nie chcę!!!!!!
 
Do góry