reklama

Pomniejszamy się :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2009' rozpoczęty przez Spaczyna, 6 Kwiecień 2009.

1. Spaczyna

Spaczyna Karolka mama Lolka Igorka

Jak w temacie i za zgodą dziewczyn zakładam wątek, gdzie będziemy zamieszczać wagę i postępy we wracaniu do rozmiaru sprzed ciąży :-)

Mam nadzieję, że znajdziemy tu wzajemną motywację:tak: wszystkim życzę powodzenia :-)

2. klucha09

klucha09 mama Haneczki

dobry pomysl jak na razie jeszcze rosne ale nie dlugo bede sie chwalic ;-)

3. reklama
  4. Frezja

Frezja Fan(ka)

Ja po powrocie do domu miałam 10kg mniej jeszcze 11kg minimum :eek:

5. auliya

auliya kwiecień '09 '14 gru'15

Ja co prawda dużo nie przytyłam (13kg i liczę) ale też mam nadzieję, że o połowę mniej będę miała po powrocie ze szpitala...

6. gonia82

gonia82 kwietniowa mama Kacperka

Szczęściary co niektóre, że tak mało przytyły. Ja mam już 17 na + :szok: i 3 tygodnie do porodu. Pocieszam się, że sporo to może woda. Ciekawa jestem jak to będzie z tą moja wagą, jak maluszek opóści swoje mieszkanko:confused2:

7. Caro_S

Caro_S Fanka BB :)

Hejka:) ja w czwartek przed porodem się ważyłam i stuknęło 86 kg:szok::szok::szok::szok:
    dzisiaj czyli 10 dni po porodzie ważne 71 kg:szok::szok::szok::szok:
    Zostało 8 kg do wago wyjściowej (63kg) ale chciała bym tak schudnąć do 60 kg tak przeważnie ważyłam:-D
    Brzuch już malutki a od jutra zakładam pas poporodowy i wykonuje ćwiczenia:tak:
    No tak brzuch... a co z tyłkiem i udami...??? masakra!!!

8. bluebell

bluebell MAMUSIA ALUSIA

Caro---garulacje!!!niezly wynik z waga:-) a te 8kg to szybciutko Ci spadnie:tak:

9. auliya

auliya kwiecień '09 '14 gru'15

Albo mi się wydaje albo sporo Ci ubyło podczas porodu... Gratulacje i wytrwałości w ćwiczeniach :D

10. reklama
  11. Spaczyna

Spaczyna Karolka mama Lolka Igorka

u mnie na dzień dzisiejszy wygląda to tak:
    waga dzisiejsza 72 (max w dniu porodu 82, po porodzie, 75, przed 65) chciałabym 60, ale 65 też będzie niezłym wynikiem :-)
    Brzuch jest praktycznie cały dzień w pasie, rozstępów brak, za to na pośladkach jest ich trochę...:baffled: muszę poszukać jakiś fajny zestaw ćwiczeń.

Caro ładnie ci ubyło podczas porodu :tak::-)

12. szczesliwa

szczesliwa Moderator

ja mam tylko 8 na plusie szok że tak mało...ale chudlo mi sie w ciąży, ale ciekawe jak to bedzie wygladalło ajk urodze czy bede miec swoja wage i jak to będzie wygladac...
    a póki co trzymam kciuki za mamy na diecie :-) zaraz do was dołączę :-);-)

Poleć forum