reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc

Witaj. Wyrazy współczucia. A do jakiej miejscowości się przeprowadzacie?. Napewno jakaś mama z bb mieszkajaca niedaleko podeszla by z pomoca czy rada. Trzymaj sie cieplo.
 
reklama
kika102 mieszkanie kupiłem w Zakopanem

Dziekuje wam wszystkim za pomoc za te wszystkie wspaniałe rady wogóle za wszystko wam dziekuję naprawde :)

a mam takie pytanie jak mam urządzić pokój dzieciecy ? co mi sie w nim przyda a co nie ??
 
Szymon, cieszę się, że niedługo będziesz razem z Maciusiem :-)
Co do rzeczy dla Małego, dziewczyny wszystko Ci napisały. Nie szalej z zakupami, w razie potrzeby coś dokupisz. W pokoju nie trzeba wiele rzeczy: łóżeczko, łóżko, przewijak, szafa na ubrania, lampka nocna. Nie kupuj za wiele pluszaków, maluszek nie będzie się szybko nimi bawił, a zbiera się w nich kurz.
Jeśli chodzi o ubrania, to osobiście polecam pajacyki, zamiast śpiochów..ale to kwestia gustu ;-) nie polecam poduszki dla Małego. Nie ma takiej potrzeby, a jedynie może się narobić kłopotu.
Trzymaj się!
 
Chyba nam wcześniej umknęło. Potrzebny będzie też termometr dla dzidziusia (elektroniczny do ucha u mnie się sprawdza). A jak termometr to w trakcie pierwszych kąpieli przyda się też termometr do wanienki.
 
Oooo właśnie termometr, ja mam elektroniczny do czoła. Co do termometru do kąpieli, to stosowałam go jedynie kilka razy, metoda "na łokcia" jest szybsza ;-)
 
reklama
Szymon -super ,że Maciuś zdrowieje !!
brawo dla silnego chłopca! i dla Ciebie ,że dajesz sobie radę !!

dziewczyny już listę wypisały to nie będę dodawać od siebie ;-)

a w pokoju dziecinnym najlepiej jak bedzie łózeczko,fotel dal Ciebie do karmienia,komoda z ubrankami,pieluchami..
jeśli będziesz spał z Małym w pokoju to na noc bierz sobie czajnik bezprzewodowy do pokoju,przegotuj wodę...jak Mały sie obudzi to tylko na chwilę włącz czajnik aby podgrzać wodę-nasyp mleka i można karmić...
oszczędzisz czas i nie bedziecie sie za bardzo oboje rozbudzać..
ja tak robiłam :tak:


Powodzenia w nowym miejscu zamieszkania :-)

a wszystkie babeczki pozdrawiam ;)
uściski dla Waszych maluchów:tak:
 
Do góry