reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCY zastój pokarmu

Spróbuj brać lecytynę. Warto by ktoś obejrzał ssanie, może coś się popsulo (smoczek? ząbki?)
Screenshot_2019-11-28-09-33-12-410_com.android.chrome.jpg
 
reklama
Oj wiem co to za bol.:-(
Ja rowniez mialam zapalenie i niestety przegralam walke:-(
Mi niestety nikt nie pomogl:-(
Ale pamietam jak dzis rozrywajacy bol piersi 40 stopni goraczki,wielkie jak u Pameli i twarde jak skala.
Moje dziecko do konca sie nie przekonalo do cyca,a ja zimnymi okladami,prysznicami i kapusta sprawilam,ze zanikl pokarm.
Tak jak pisze Magda31 laktator,oklady z kapusty i masaze to najwazniejesze.
No i cierpliwosc...ja jej nie mialam:no:
Ja mam zapalenie zaczerwienione wokół brodawki ale 5 dni temu brałam tabletki na zatrzymanie pokarmu i antybiotyk biorę 5 dzień ból okropny przykładam kapustę to ulga ale boję się zbić resztki zastoju czy to się samo wchlonie
 
Do góry