reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!!!

Dołączył(a)
15 Sierpień 2019
Postów
2
Cześć mam mętlik w głowie ponieważ sama nie wiem czy jestem w ciąży czy nie
Zaczęło się to gdy wprowadziłam się do mojego faceta miałam dziwny okres 4 dni i od 5 miesiący już nie mam robiłam wcześniej testy 6 wyszło mi negatywnych A teraz 4 wyszły mi pozytywne bolały mnie strasznie jajniki nawet jak leżałam nie mogłam się obrócić i brzuch mnie strasznie bolał i co zjadłam to wymiotowałam od małego miałam problemy z żołądkiem i urósł mi trochę brzuch i mam twardy
 
reklama
Chyba jesteś jeszcze bardzo młoda i niedoświadczona. Strasznie się czyta Twój post. Jest to jedno zdanie, bez żadnych znaków interpunkcyjnych. Ale jak już przebrnęłam przez niego to do znałam szoku. Przez 5 miesięcy nie masz okresu, testy pozytywne i Ty pytasz czy jesteś w ciąży? O święta naiwności!!Szok,szok i jeszcze raz szok. Pędź do lekarza jak najszybciej!!
 
Jeśli to ciąża ,to mega ją zlekceważyłaś , ile masz lat ? jeśli można wiedzieć
Chyba jesteś jeszcze bardzo młoda i niedoświadczona. Strasznie się czyta Twój post. Jest to jedno zdanie, bez żadnych znaków interpunkcyjnych. Ale jak już przebrnęłam przez niego to do znałam szoku. Przez 5 miesięcy nie masz okresu, testy pozytywne i Ty pytasz czy jesteś w ciąży? O święta naiwności!!Szok,szok i jeszcze raz szok. Pędź do lekarza jak najszybciej!!
Wiek tu nie ma nic do rzeczy
Ja urodzilam syna majac 16.5 lat
I bylam swiadoma spozniajacego sie okresu
 
reklama
Wiek tu nie ma nic do rzeczy
Ja urodzilam syna majac 16.5 lat
I bylam swiadoma spozniajacego sie okresu
A skąd wiesz, że nie ma? Widać, że autorka postu jest albo bardzo młoda i nieswiadoma skąd się biorą dzieci albo ma totalny brak wiedzy z zakresu biologii skoro zadaje takie pytanie na forum. I jak widać nie ma świadomości dlaczego okres jej się spóźnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Strasznie haotyczny post.
Ale jesli faktycznie nie mialas okresu od 5mcy, i nie byłaś ani razu u lekarza, świadczy o Twojej odpowiedzialności.
Tym bardziej że test ciążowy jest pozytywny.
Nie bierzesz kwasu foliowego, ani suplementów dedykowanych dla ciężarnych. A co najgorsze nie bylas u lekwrza zeby stwierdzic czy ciaza prawidlowo sie rozwija. Okolo 12 tygodnia robi sie bardzo istotne badania prenatalne- ktore też Cie ominęły.
W głębi duszy mam nadzieje ze ten post to żart, bo nieprawdopodobna jest taka nieodpowiedzialność
 
Do góry