reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Dołączył(a)
22 Marzec 2020
Postów
6
Cześć wszystkim jestem tu nowa ale potrzebuje pomocy

Zaczne od początku.
Od 2 lat nie miałam miesiączki poszłam do lekarza zrobiłam sobie badania w szpitalu hormonalne TSH wszystko ok mam dużą nadwagę postanowiłam iść do dietetyka schudłam.okres wrócił. Ładny normalny okres. Miesiączki zawsze miałam.noeregularny przed 1 ciąża a po ciąży było gorzej. Ale wy oki są dobre. Po miesiączce postanowilam prowadzić kalendarzyk dni płodnych bo bardzo bym chciał 2 dziecko. Niby 10.03 dni płodne śluz ciągnący ochota na przytulanki ogromna. 10 dni po owej sytuacji robiłam test ciążowy negatyw. Za dwa dni mam miec miesiączkę. 4 dni temu pojawił się na dwa dni biały śluz. Od w czoraj bordowe skąpe plamienie ból piersi takie jak by ciężkie kuły mnie jajniki ale tak delikatnie dzisiaj zrobiłam się zmęczona senna ból podbrzusza lekki nie mocny. Czy ja mogę być w ciąży ?
 
reklama
Przede wszystkim na "kalendarzyku" się nie opieraj, bo obserwację prowadzisz dopiero od niedawna, a wcześniej bardzo długo nie miałaś okresu, więc nie masz porównania do poprzednich cykli.
Jeśli bardzo chcesz dziecka, to najlepszą opcją byłaby kontrola owulacji przez ginekologa, wtedy będziesz dokładnie wiedzieć, kiedy działać :)
Narazie musisz cierpliwie poczekać tych kilka dni i powtórzyć test :)
Dokaldnie dzisiaj dostałem okres ale coś dziwnego wycieka mi z piersi lepka substancja koloru kawy z mlekiem miesiączka niby jest ale bardziej skąpa od poprzedniej ale się zdenerwowalam
 
reklama
Do góry