reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Mój lekarz kazał obserwować - zarodek jest piękny, może za 2-3 dni będzie akcja serca. Możesz zbadać betę i zobaczyć czy jest spadek czy przyrost.
Dziękuję Ci Kochana.
Bardzo.
W piątek mam wizytę wiec juz nie będę badać bety bo czwartek wolny po drodze więc chyba beż sensu, poczekam jakoś te trzy dni...
Rozmawiałam popołudniu z moją panią doktor ale podała mi inne dane niż te które Ty znalazłaś te amerykanskie.
Ona twierdzi że 20 grudnia znalazła pęcherzyk ciążowy 1-2mm (baaardzo długo szukała ale ja wyjezdzalam na dwa tygodnie) I ze ten pęcherzyk ciążowy przyrasta średnio 1mm dziennie i jak ma 10 to pojawią się dopiero żółtkowy więc zasugerowała że 8 dni po usg był dopiero pęcherzyk żółtkowy... (?????) Powtarzam ale się na tym nie znam. I po dwóch dniach kolejnych najwcześniej pojawił się prawdopodobnie zarodek, więc ona stwierdziła że ten zarodek dopiero zaczął rosnąć a ja już przyszłam na kolejne usg i może dwa dni później już byłaby akcja serca. Ona jest bardzo dobrej myśli. Powiem więcej- jak nigdy..
 
reklama
Twój lekarz kazał obserwować więc teraz też jesteś w podobnej sytuacji czy byłaś? Jak to sie rozwinelo/rozwija
U mnie nie było happy endu, ale moja sytuacja była inna - tzn. 18.10 miałam pęcherzyk ciążowy z żółtkowym, a 3.11 zarodek nie wiadomo czy z echem. Był za mały, a nie było możliwe aż takie przesunięcie. 5.11 już nie było złudzeń :( u mnie jednak to wszystko dłużej trwało. U Ciebie faktycznie może być dziś lub jutro akcja serca. Nie stresuj się :)
 
Dziękuję Ci Kochana.
Bardzo.
W piątek mam wizytę wiec juz nie będę badać bety bo czwartek wolny po drodze więc chyba beż sensu, poczekam jakoś te trzy dni...
Rozmawiałam popołudniu z moją panią doktor ale podała mi inne dane niż te które Ty znalazłaś te amerykanskie.
Ona twierdzi że 20 grudnia znalazła pęcherzyk ciążowy 1-2mm (baaardzo długo szukała ale ja wyjezdzalam na dwa tygodnie) I ze ten pęcherzyk ciążowy przyrasta średnio 1mm dziennie i jak ma 10 to pojawią się dopiero żółtkowy więc zasugerowała że 8 dni po usg był dopiero pęcherzyk żółtkowy... (?????) Powtarzam ale się na tym nie znam. I po dwóch dniach kolejnych najwcześniej pojawił się prawdopodobnie zarodek, więc ona stwierdziła że ten zarodek dopiero zaczął rosnąć a ja już przyszłam na kolejne usg i może dwa dni później już byłaby akcja serca. Ona jest bardzo dobrej myśli. Powiem więcej- jak nigdy..
Myślę że ma ku temu podstawy. To jest serio kwestia dni.
 
Myślę że ma ku temu podstawy. To jest serio kwestia dni.
Dziś rano się obudziłam bez żadnej nadziei, wczoraj i tak bez sensu przeplakalam cały dzień. Ogrodowe mam na szczęście wsparcie w mężu i w oczach pełnych beztroski mojego trzylatka. Twoja sytuacją faktycznie była inna , ale u siebie juz tez nie znajduję pocieszenia. Trzymaj się, dzięki za odp
 
Dziś rano się obudziłam bez żadnej nadziei, wczoraj i tak bez sensu przeplakalam cały dzień. Ogrodowe mam na szczęście wsparcie w mężu i w oczach pełnych beztroski mojego trzylatka. Twoja sytuacją faktycznie była inna , ale u siebie juz tez nie znajduję pocieszenia. Trzymaj się, dzięki za odp
Myślę że trzeba słuchać lekarza. Albo idź w piątek na kontrolę do kogoś.
 
reklama
Do góry