reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóż Marcie wrócić do domu!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
. Jesli daja, to chca wiedziec na co pieniadze sa przeznaczane. Nie mozna tak robic. Kazdy z nas, przekazujac dalej swoja wlasnosc, traci do niej prawo. Koniec, kropka. Warto dobrze sie zastanowic, zanim przekaze sie pieniadze komukolwiek i pamietac, ze nie daje nam to prawa do decydowania o dalszych losach obdarowanych osob, czy przekazanych datkow.

a ja wiedzac ze choc odrobine pomoge osobie np ciezko chorej to wlasnie dlatego decyduje sie wplacic co nieco :-)

i powiem szczeze ze tylko i wylacznie "pomagam" jezeli jest podany konkretny cel na co sa pieniazki zbierane w danym momecie

bo za to " lecenie na koniec swiata " jakis mały szkrabik moze miec przeprowadzona operacje ratujaca jego zycie :-)

Czasami sobie myślę,że aż strach będzie jak wyzdrowieje...wtedy ludzie poczują się dopiero oszukani...


no nie przesadzajmy ;-)

co do zbiorki na samolot to moja wypowiedz jest powyzej i ja tak to odczuwam - niestety :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no nie przesadzajmy ;-)
Nie mówię tutaj o Tobie,nie nie.Ale też czytałam niektóre komentarze i niestety wywnioskowałam z nich to co napisałam.I bunt,że dlaczego leczy się w Lipsku itd.

i tez jestem troche zla bo dlaczego pisac ze potrzeba na samolot jak takiej potrzeby nie bylo ? :-(

Ale jak nie było? Oczywiście mogła pojechać karetką,ale ja sama kiedyś jechałam drogą lądową z IRL do PL i uwierz mi,że to męczarnia dla zdrowej osoby,a co dopiero dla chorej.To jest ponad 30h autem,karetką dłużej.
Po za tym gdybym miała za sponsorowany przejazd to pewnie nie wahałabym się i skorzystała z niego.Sądzę też,że większość ludzi też by tak postąpiła.



Masz rację.Marta zachowuje się arogancko,też nie podoba mi się jej ton wypowiedzi,też jestem ciekawa dokumentów,ale nie spędza to mi snu z powiek.Pomogłam i nie wracam do tego.Nawet tutaj na forum były niejasne sytuacje co do chorych dzieci,że ich rodzice nie przeznaczali kasy na leczenie,wszędzie się znajdzie ktoś taki,który po czasie czuje postawę roszczeniową.Ja pomagam,ale chyba już przestałam się wczuwać w to co będzie dalej.Marta jest ostatnio bardzo wierząca,to niech ją Bóg rozlicza jak już uda się do niego. ;-)
 
Masz rację.Marta zachowuje się arogancko,też nie podoba mi się jej ton wypowiedzi
Marta jest ostatnio bardzo wierząca,

o oto własnie mi chodzi , niby taka wierzaca sie zobiła a niektorych wypowiedzi jej lepiej nie czytac bo az strach :-(
niektore osoby pisały ze Marta zanim zachorowala własnie taka była i tak odnosila sie do ludzi ( była arogancka ,wielka pani i co to nie ona - najpiekniejsza , najmodniejsza itp traktowala ludzi z góry ) i niestety mimo iz tak " pieknie mowi o nawroceniu i wierze w Boga wydaje mi sie (czytajac niektore jej wypowiedzi ) ze nic sie nie zmieniło pod tym wzgledem :-:)-( probuje zrobic z siebie " świeta " ale jak ktos nacisnie jej na odcisk np niewielbiacym ja komentarzem to wychodzi szydło z worka

poprostu " ma swoja publike " i oni maja ja ubustwiac i stawiac na piedestale

i to najbardziej mnie drazni !!

zycze aby wyszła z tej choroby bo najgorszemu wrogowi nie zycze ale co do jej osoby zdania nie zmienie :-(
 
Dziewczyny a ja czytam jej bloga na bieżąco i nie widzę w jej zachowaniu (pisaniu) nic aroganckiego.Jeśli chodzi o samolot-to składka własnie na to poszła (a resztę jak wiecie,ludzie wpłacali dobrowolnie chociaż już wiedzieli że na samolot suma jest uzbierana).I co jak co,ale ona się z tych pieniędzy nie musi rozliczać...a nawet jakby miała to zrobić to uważam ze leczenie jest tak kosztowne że napewno te pięniądze nie idą na "używki" czy inne duperele:sorry:a jeśli chodzi o jej osobę to co osoba to inna opinia (ja znam osobę,która ją zna) i z tego co mówi to że to bardzo miła,serdeczna,ciepła osoba,więc nie sugerujmy się osobami (które ją niby znają,czy też nie znają) bo dopóki same nie poznamy to nie możemy tak naprawdę nic o niej powiedzieć:sorry:.A co do nawrócenia-to chociaż sama jestem mało wierząca (a może inaczej,jestem wierząca tylko coś mało praktykująca)to w chorobie wiele ludzi zbliża się do Boga i też nie możemy powiedzieć że to jest na pokaz (by stworzyć obraz świętej itp.)bo co jest w jej głowie wie tylko ona sama:tak:Ja wiem tylko tyle,że naprawdę życzę jej cudu jakim jest zdrowie,by mogła cieszyć się rodziną i by raczysko poszło precz:tak:
 
Dziewczyny słabo mi sie zrobilo jak poczytalam niektore Wasze komenatarze. Wyobrazcie sobie, ze jutro u Was zdiagnozuja smiertelna chorobe, stanie przed Wami widmo opuszczenia malych dzieci, meza, zycia w ogole. A teraz ten straszny ból. Moja mama tez przez to przechodzila i wiem co to za k....ski BÓL. Nikomu nie zycze i nie osadzajcie, bo kazdy ma swoje za pasem. a osadzac smiertelnie chora osobe to cios ponizej pasa. Osadzcie sobie ja jak wyzdrowieje, a jak walczy o zycie i bardzo cierpi, to jej odpusccie - BO TO NIE FAIR.
 
Wstyd.. ręce opadają !:wściekła/y: Mentalność Polaków oczywiście najwięcej do powiedzenia mają osoby, które Marty na oczy nie widziały. Arogancka ble ble ble jessssssu ogarnijcie się dobrze, że Wam wszystkim pomniki powinni postawić tacy z Was wspaniali ludzie! Zbiórka była dobrowolna nikt noża do gardła nie przystawiał i nie kazał wpłacać!
 
żaden wstyd.:tak:
napisałam ze Marta poleciała samolotem, wytłumaczyłam,ze zbiórka była dobrowolna i bla bla bla,a ze mi się jej ton nie podoba ? ma prawo mi się nie podobać i mam prawo tym napisać nie jestem trollem, który anonimowo ja oczerniał na wp.pl
napisałam,ze nie mnie ja oceniać bo zrobi to Bóg.
po co ta spinka?:baffled:
 
żaden wstyd.:tak:
napisałam ze Marta poleciała samolotem, wytłumaczyłam,ze zbiórka była dobrowolna i bla bla bla,a ze mi się jej ton nie podoba ? ma prawo mi się nie podobać i mam prawo tym napisać nie jestem trollem, który anonimowo ja oczerniał na wp.pl
napisałam,ze nie mnie ja oceniać bo zrobi to Bóg.
po co ta spinka?:baffled:

nic dodac, nic ujac
 
Tak dla przypomnienia...ten dział ma swój regulamin - https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/regulamin-dzialu-mozesz-pomoc-60978/
wytłuściłam jeden punkt...
1. Wątki na stałe mogą być zakładane przez rodziców, których dzieci są pod opieką fundacji i fakt ten jest udokumentowany.
2. Jeśli oczekujesz pomocy doraźnej wyślij do redakcji dokumenty, które potwierdzają twoja sytuację ( redakcja@babyboom.pl)
3. Wątki zakładane przez osoby w trudnej sytuacji rodzinnej/finansowej (potwierdzonej przez dokumenty wysłane do redakcji) będą usuwane po 2 miesiącach.
4. Szukasz pomocy i chcesz zmienić swoja sytuację, zajrzyj do wątku z informacjami, co możesz zrobić i dokąd się udać .
5. Jeśli oczekujesz pomocy opisz dokładnie swoją sytuację i staraj się jasno odpowiadać na pytania zadawane przez użytkowników, którzy chcą ci pomóc
6.. To, że pomagasz nie daje ci prawa do poniżania, wytykania i krytykowania. Jeśli chcesz pomóc - to twoja decyzja- jeśli masz wątpliwości - zrezygnuj.
7. Jeśli chcesz doradzić - zrób to podając użyteczne informacje, a nie koniecznie komentarze, pt: "nie rozumiem, jak mogłaś na to nie wpaść".
 
reklama
6.. To, że pomagasz nie daje ci prawa do poniżania, wytykania i krytykowania. Jeśli chcesz pomóc - to twoja decyzja- jeśli masz wątpliwości - zrezygnuj.
[/UOTE]

ni i po co to pogrubienie ? przeciez czytac umiemy :tak:

i moje pytanie czy ktos ponizył Marte ??
nie wydaje mi sie

napisane zostały tutaj odczucia osob ktore ja lubia i ci ktorzy powiedzmy jej " nie rozumieja "

nie kazdy musi sie zachwycac nad jej wypowiedziami i z kazdym jej zdaniem zgadzac sie

i to w jaki sposob sie wypowiada mnie osobiscie nie odpowiada to i tak zycze jej powrotu do zdrowia:-)

ps moja wypowiedz sie na tym konczy :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry