reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie testowanie

Czy jest druga kreska

  • Tak

    Głosów: 2 9,5%
  • Nie

    Głosów: 19 90,5%
  • Nie wiem

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    21
reklama
Myślę że to nie było wredne pytanie. Po prostu masa dziewczyn musi przyjmować leki jak najwcześniej. Zazwyczaj dziewczyny testują w terminie spodziewanej @, ale są takie które muszą to wiedzieć wcześniej żeby wdrożyć leki ( np. ja tak mam ).

Życzę powodzenia :)
 
Myślę że to nie było wredne pytanie. Po prostu masa dziewczyn musi przyjmować leki jak najwcześniej. Zazwyczaj dziewczyny testują w terminie spodziewanej @, ale są takie które muszą to wiedzieć wcześniej żeby wdrożyć leki ( np. ja tak mam ).

Życzę powodzenia :)
Nie wiem czemu odebrałam to zle 😔Nie dziękuje żeby nie zapeszyć ❤️
 
reklama
Musisz jakies leki zazywac, ze tak szybko testujesz
?
To nie było wredne pytanie. Ja testowałam 7dpo bo szlam na drinka ale też dlatego, że w ciąży bezwzględnie nie mogę przyjmować pewnych leków w tym silnych przeciwbolowych na dyskopatię oraz muszę zmienić leki na astmę.
Wiele dziewczyn robiło za szybko test, nakręcały się a potem były rozczarowane.
 
Do góry