reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie testowanie

Czy jest druga kreska

  • Tak

    Głosów: 2 9,5%
  • Nie

    Głosów: 19 90,5%
  • Nie wiem

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    21
Niekoniecznie musisz rano robić test. Mi pozytywy wychodzą o każdej porze dnia tylko przez jakiś czas musisz mieć przerwę od siku🙂
Ale rozumiesz, że jak Tobie tak wyszło to to nie jest reguła? I mówienie/zachęcanie dziewczynę żeby robiła testy przed terminem @ i nie z porannego moczu jest głupotą? A co jeśli te negatywne testy odbiją się na jej psychice? Przypominam, że jest to forum otwarte i każdy tu może wejść i zobaczyć te Twoje wypociny, dziewczyny które też nie są doświadczone w staraniach i testach ciążowych i będą załamane ze im 7 dni przed terminem @ z popołudniowego moczu nie wychodzą pozytywy 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Ale rozumiesz, że jak Tobie tak wyszło to to nie jest reguła? I mówienie/zachęcanie dziewczynę żeby robiła testy przed terminem @ i nie z porannego moczu jest głupotą? A co jeśli te negatywne testy odbiją się na jej psychice? Przypominam, że jest to forum otwarte i każdy tu może wejść i zobaczyć te Twoje wypociny, dziewczyny które też nie są doświadczone w staraniach i testach ciążowych i będą załamane ze im 7 dni przed terminem @ z popołudniowego moczu nie wychodzą pozytywy 🤦🏻‍♀️
Popieram. Potem coraz więcej testuje po owu, choc nie maja pewności czy ona była.
Trzeba wrecz uświadamiać, ze nie powinno sie tak szybko testować, chhba ze lekarz zaleci inaczej, ale to pod jego nadzorem kobieta wie jak postępować a nie, bo ona 3dpo czuje.
 
Mi akurat wyszła wyraźna druga kreska po południu 7dni przed @, ale w poprzedniej ciąży pozytyw był dopiero w dniu @. Więc nie ma reguły ale to też nie jest szalenstwo 😉 na dowód zdjęcie testu 7dni przed @, którą powinnam dostać 16kwietnia.
chodZi o to ze testujac od dnia owulacji i wiele dni przed miesiaczka jest bez sensu. To forum jest usiane prosbami o dopatrywanie sie kreski w momencie, w ktorym szanse, ze pokaze ciaze sa znikome nie ze wzgledu na brak ciazy, tylko zbyt wczesne testowanie.
 
chodZi o to ze testujac od dnia owulacji i wiele dni przed miesiaczka jest bez sensu. To forum jest usiane prosbami o dopatrywanie sie kreski w momencie, w ktorym szanse, ze pokaze ciaze sa znikome nie ze wzgledu na brak ciazy, tylko zbyt wczesne testowanie.
Tak jakby ktos te ciaze mial zabrac z brzucha jej, kiedy te komórki tam sie nawet dobrze nie zlepia.
 
Ale rozumiesz, że jak Tobie tak wyszło to to nie jest reguła? I mówienie/zachęcanie dziewczynę żeby robiła testy przed terminem @ i nie z porannego moczu jest głupotą? A co jeśli te negatywne testy odbiją się na jej psychice? Przypominam, że jest to forum otwarte i każdy tu może wejść i zobaczyć te Twoje wypociny, dziewczyny które też nie są doświadczone w staraniach i testach ciążowych i będą załamane ze im 7 dni przed terminem @ z popołudniowego moczu nie wychodzą pozytywy 🤦🏻‍♀️
dokladnie to probowalam wczesniej napisac ;)
 
Popieram wypowiedzi dziewczyn, też uważam że za wcześnie zrobiony test tylko dołuje psychicznie... Jeśli nie jest się w stanie poczekać kilku dni do @ to co będzie przez kolejne 9 miesięcy w oczekiwaniu na maluszka? [emoji848] Te 2-3 dni wcześniej niż nie zmienia, jak ma być ciąża to będzie i nic tego nie przyspieszy. Takie moje zdanie. Szkoda sobie głowę męczyć.
 
Ale rozumiesz, że jak Tobie tak wyszło to to nie jest reguła? I mówienie/zachęcanie dziewczynę żeby robiła testy przed terminem @ i nie z porannego moczu jest głupotą? A co jeśli te negatywne testy odbiją się na jej psychice? Przypominam, że jest to forum otwarte i każdy tu może wejść i zobaczyć te Twoje wypociny, dziewczyny które też nie są doświadczone w staraniach i testach ciążowych i będą załamane ze im 7 dni przed terminem @ z popołudniowego moczu nie wychodzą pozytywy 🤦🏻‍♀️
No a czy ja coś takiego napisałam, że to jest reguła? Ja napisałam, że to nie jest szaleństwo, dałam tylko przykład. Jesteś przeogromnie uprzejmą osobą, naprawdę. Sama się starałam, jestem po poronieniu i uwierz mi, że nie miałabym zamiaru nikogo dołować. Sama kilka linijek wcześniej napisałam, że nie ma co tak wcześnie testować bo można się niepotrzebnie nakręcać i potem rozczarować. Ja wstawiłam swoją wypowiedź na temat mojego testu tylko dlatego, pojawiły się bardzo mocne tezy o szaleństwie😄 nie będę kontynuować tej dyskusji bo szkoda mi na to energii. Życzę Wam miłego dnia i dużo pozytywnej energii❤️ Dziewczyny trzymam za wszystkie Was kciuki, podziwiam Waszą walkę, sama walczę z depresją po tamtym poronieniu. Nie wiem czy tym razem uda mi się utrzymać tę ciążę, boję się przeogromnie. Ale w końcu Nam wszystkim się uda🙂
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No a czy ja coś takiego napisałam, że to jest reguła? Ja napisałam, że to nie jest szaleństwo, dałam Ci tylko przykład. Jesteś przeogromnie uprzejmą osobą, naprawdę. Sama się starałam, jestem po poronieniu i uwierz mi, że nie miałabym zamiaru nikogo dołować. Sama kilka linijek wcześniej napisałam, że nie ma co tak wcześnie testować bo można się niepotrzebnie nakręcać i potem rozczarować. Ja wstawiłam swoją wypowiedź na temat mojego testy tylko dlatego, że Ty wysnuwasz bardzo mocne tezy o szaleństwie😄 nie będę kontynuować tej dyskusji bo szkoda mi na to energii. Życzę Wam miłego dnia i dużo pozytywnej energii❤️ Dziewczyny trzymam za wszystkie Was kciuki, podziwiam Waszą walkę, sama walczę z depresją po tamtym poronieniu. Nie wiem czy tym razem uda mi się utrzymać tę ciążę, boję się przeogromnie. Ale w końcu Nam wszystkim się uda🙂
Jeżeli nie miałaś monitoringu i nie wiesz kiedy dokładnie była owulacja, to pisanie że test 7 dni przed miesiączką jest bardzo mylące. Czasu od owulacji do implantacji i pojawienia się bety nie przeskoczysz. Implantacja najwcześniej 6 dpo, pojawienie się HCG wykrywanego krwi 48h, w moczu trochę później bo stężenie jest mniejsze. Więc jeżeli test z taką kreską wyszedł ci 7 dni przed @ to owulacja była zapewne wcześniej i tak na prawdę prawdę gdyby nie zapłodnienie to i @ byłaby wcześniej.
 
Do góry