reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie testowanie

Czy jest druga kreska

  • Tak

    Głosów: 2 9,5%
  • Nie

    Głosów: 19 90,5%
  • Nie wiem

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    21
Hej, chciałam was zapytać o interpretację wyniku. Test robiony teraz, 29 DC, przy cyklach 27-31 dni. Rano planuje powtórzyć. Czułość 10. Wczoraj robiłam czułość 20 i nic nie było widać..
 

Załączniki

  • IMG_20210415_183941.jpg
    IMG_20210415_183941.jpg
    794 KB · Wyświetleń: 98
reklama
Hej, chciałam was zapytać o interpretację wyniku. Test robiony teraz, 29 DC, przy cyklach 27-31 dni. Rano planuje powtórzyć. Czułość 10. Wczoraj robiłam czułość 20 i nic nie było widać..
Tak ten test jest zdecydowanie pozytywny 😉 Druga kreska nie musi być tak samo gruba i ciemna jak kontrolna, wystarczy że będzie widoczna gołym okiem
 
Dziękuję za interpretację. Po prostu cały czas czuje się jak na okres i sama aż zgłupiałam czy taka słaba kreska może już mówić o pozytywnym wyniku
Często dolegliwości ciążowe, są bardzo podobne do dolegliwości okresowych na początku ciąży, nie ma się czym denerwować, gratuluję 😉 jeśli chcesz zrób betę i jej przyrost po 48h aby mieć obraz czy ciąża się prawidłowo rozwija na początku, zanim pójdziesz do ginekologa
 
Hej, chciałam was zapytać o interpretację wyniku. Test robiony teraz, 29 DC, przy cyklach 27-31 dni. Rano planuje powtórzyć. Czułość 10. Wczoraj robiłam czułość 20 i nic nie było widać..
Pozytywny ale 20 mialas biały? Dziwne, ha mialam taka kreske w dniu @ tez pink 10 i robilam odrzzu 25 i kreska tez byla widoczna...
 
reklama
Do góry