reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie testowanie

Czy jest druga kreska

  • Tak

    Głosów: 2 9,5%
  • Nie

    Głosów: 19 90,5%
  • Nie wiem

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    21
Zwyczajne pytanie, jesli musisz cos odstawić, badz zaczac brac to trzeba sie szybciej interesować sytuacja, ale czy 7dpo to właściwy termin? Raczej za szybki, od 10dpo dziewczyny testuja. Drink w 7dpo nie jest w stanie zaszkodzić komorkom , których tworzy sie zarodek. Bo tam jeszcze dziecka nie ma. Zacznij od 10 dpo testowac a najlepiej 13dpo rob bete i bedziesz spokojna wcześniej nie strzelaj sobie w nogi, bo szkoda denerwowac sie.
 
reklama
Kiedyś moja faza lutealna wynosiła 9dni i też test miałam pozytywny przed spodziewana @
Długość fazy lutealnej nie ma wpływu na implantację. Najwcześniej na ona miejscem 6 dpo. A jeszcze potrzebny jest czas na wytworzenie odpowiedniego poziomu bety. Jeżeli testy wychodzą pozytywne wcześniej niż 8-9 dpo to owulacja musiała być wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
Zwyczajne pytanie, jesli musisz cos odstawić, badz zaczac brac to trzeba sie szybciej interesować sytuacja, ale czy 7dpo to właściwy termin? Raczej za szybki, od 10dpo dziewczyny testuja. Drink w 7dpo nie jest w stanie zaszkodzić komorkom , których tworzy sie zarodek. Bo tam jeszcze dziecka nie ma. Zacznij od 10 dpo testowac a najlepiej 13dpo rob bete i bedziesz spokojna wcześniej nie strzelaj sobie w nogi, bo szkoda denerwowac sie.
Dobrze dziękuje 🥰
 
Powiem wam dziewczyny ze bardzo się stresuje ze będzie negatywny 😔 Dzisiaj odczuwałam brzuch bolał jak na okres był wydety jajniki tez kuły a najgorsze bo dziś w południe było mi bardzo niedobrze. Jutro już spróbuje zatestowac z rana trzymajcie kciuki jeśli znów będzie bladzioszka to wtedy poczekam na dzień miesiączki 🙂 Niestety moja ciekawosc wygrywa 😔
 
Powiem wam dziewczyny ze bardzo się stresuje ze będzie negatywny 😔 Dzisiaj odczuwałam brzuch bolał jak na okres był wydety jajniki tez kuły a najgorsze bo dziś w południe było mi bardzo niedobrze. Jutro już spróbuje zatestowac z rana trzymajcie kciuki jeśli znów będzie bladzioszka to wtedy poczekam na dzień miesiączki 🙂 Niestety moja ciekawosc wygrywa 😔
Zrób szybko test i już nie będziesz się tym zadręczać, też jestem niecierpliwa dlatego od tygodnia zrobiłam już 10testów. Sprawdzałam czy kreska ciemnieje, czy hcg rośnie bo bałam się biochemicznej. Trzymam kciuki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja zrobilam test w dniu planowanej miesiaczki, rano, test 10 i nic. Nawet go pozniej wygrzebalam ze smietnika zeby zobaczyc czy moze kreska wybila. Nie bylo ani cienia kreski. Pozniej nie robilam az do 5 dnia po spodziewanej miesiaczce (nie wiem co bylo w miedzyczasie) i wtedy wyszedl pozytyw. Troche szalenstwo szukac kreski z wieczornego moczu tydzien przed okresem.
 
reklama
Ja zrobilam test w dniu planowanej miesiaczki, rano, test 10 i nic. Nawet go pozniej wygrzebalam ze smietnika zeby zobaczyc czy moze kreska wybila. Nie bylo ani cienia kreski. Pozniej nie robilam az do 5 dnia po spodziewanej miesiaczce (nie wiem co bylo w miedzyczasie) i wtedy wyszedl pozytyw. Troche szalenstwo szukac kreski z wieczornego moczu tydzien przed okresem.
Mi akurat wyszła wyraźna druga kreska po południu 7dni przed @, ale w poprzedniej ciąży pozytyw był dopiero w dniu @. Więc nie ma reguły ale to też nie jest szalenstwo 😉
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry