reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomużcie jak możecie

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2019
Postów
7
Hej mam 18 lat od ponad roku biorę tabletki antykoncepcyjne wspomnę że w tym raz były zmieniane.Od kilku dni mam zawroty głowy,mdli mnie na samą myśl o jedzeniu,straszne zatwardzenie o i okropny ból obu jajników może ktoś pomóc?
 
reklama
Rozwiązanie
Pewnie, że nie masz owulacji, Twoje jajniki śpią na tabletkach i nie masz co patrzeć kiedy powinnaś mieć dni płodne bo tak teraz nie masz. Może to wina tabletek, młodziutka jesteś to czasami schodzi żeby dobrze dopasować. Ja jak miałam 18 lat zaczęłam belarę brać, pierwsze które nie dają żadnych skutków ubocznych. I nawet na nich dałam radę schudnąć.
reklama
No nie ma ale tak mi pokazuje mój kalendarz menstruacyjny mam teraz dni płodne 2 tyg po okresie
Po co Ci kalendarz menstruacji podczas brania tabletek? I to nie miesiączka tylko tzw krwawienie z odstawienia. Może tabletki które teraz masz nie pasują twojemu organizmowi.. najlepiej skonsultować to ze swoim lekarzem.
 
Ciąży bym nie podejrzewała , tak jak pisze koleżanka ,najlepiej do lekarza powiedzieć co się dzieje po tabletkach i niech zmieni , bo nie mogą powodować czegoś takiego
 
Martwisz się tym ,że źle się czujesz ,czy myślisz że jesteś w ciąży bardziej to pierwsze
Ciąży bym nie podejrzewała , tak jak pisze koleżanka ,najlepiej do lekarza powiedzieć co się dzieje po tabletkach i niech zmieni , bo nie mogą powodować czegoś takiego
będę mósiała czytałam teraz opinię kobiet na temat pigółek ,,Rególon"i mają podobne objawy do moich
 
Pewnie, że nie masz owulacji, Twoje jajniki śpią na tabletkach i nie masz co patrzeć kiedy powinnaś mieć dni płodne bo tak teraz nie masz. Może to wina tabletek, młodziutka jesteś to czasami schodzi żeby dobrze dopasować. Ja jak miałam 18 lat zaczęłam belarę brać, pierwsze które nie dają żadnych skutków ubocznych. I nawet na nich dałam radę schudnąć.
 
Rozwiązanie
Do góry