reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na prezent - dla dzieciaczków i nie tylko

reklama
Widze ze odkurzacze sa w tym roku na topie :-D

A poradzcie mi co mam kupic tesciom na swieta :confused::baffled:
Ja najchetniej nic bym im nie dawala :-p ale trzeba ;-)
Luczynko a gdzie tam trzeba:dry::-)
ja swoim nic nie kupuje i oni mi też nie.taką mamy umowę(wyszła od nich bo w moim rodzinnym domu robiliśmy wszystkim prezenty bez wyjątku) że prezenty robi się dzieciom.
 
Ufff,w koncu udalo mi sie znalezc odpowiedni prezent dla Zuzinki pod choinke! :-D :tak: W piatek zamawiam,no i jak tylko do Nas dotrze,to Wam sie pochwale. :-p :-D
 

A mateuszowi kupuję ekspres cisnieniowy do kawy (to jego marzenie - ja kawy nie piję)

Coś czuję, że zaczniesz :tak::-) ja kiedyś też kawy nie piłam ... do czasu. Kiedyś spróbowałam kawy z ekspersu ciśnieniowego u sąsiadki .... i za kilka dni zakupiliśmy to cudo :tak: No i wpadłam w nałóg. Teraz kawę uwielbiam :tak::-) Polecam expresy firmy saeco :tak:

Co do prezentów: to u nas dorośli sobie prezentów na Święta nie robią, taką mamy umowę, ale dzieciom oczywiście prezenty na Swięta kupujemy :tak:. W tym roku wyjeżdżamy na Święta do rodziców męża, którzy mieszkają w dwurodzinnym domu razem z siostrą Marka, która ma dwie córeczki-nasze chrześnice. Kupilimsy im w ubiegły weekend upatrzone i wymarzone lalki winx księżniczkę i barbie śpiewającą.
Michałek na Mikołaja dostał od babci spewającą, świecącą i chodzącą biedronkę. A od nas dostał książeczkę. Na gwiazdkę kupilismy mu autko, o takie (też już dostał, stwierdziłam, że nie ma sensu czekać do gwiazdki):

Od drugich dziadków prawdopodobnie dostanie dżinsy, a od siostry Marka wywrotkę z jakimiś bajerami (już kupili)

Reasumując, nie szalejemy.
 
mju życzę Wam aby ten expres dobrze Wam służył :tak:

Mija79 fajny pomysł z tymi kalendarzami :tak: a kamizelka bardzo ładna :tak:

Michał dostał prezencik od chrzestnego na Mikołaja i na Święta, taką zjeżdżalnię dla piłeczek, które pod wpływem powietrza same wyskakują do góry. Mały jest zachwycony :tak: Zdjęcia w wątku ze zdjęciami.
 
reklama
Mija,Zuzia taki kalendarz ze zdjeciami (ale az 8 stronicowy i na kazdej stronie inna fotka) dala w styczniu moim Rodzicom na Dzien Babci i Dziadka. :-) Lez wzruszenia bylo strasznie duzo! :tak: Takie prezenty sa super! :tak: :tak: :tak:
 
Do góry