reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły dotyczące forum

reklama
Co myślicie aby założyć wątek w którym będziemy opisywać, wklejać zdjęcia i wymieniać się pomysłami na temat pokoi i kącików dla maluchów? Widziałam podobne tematy u innych grup :)
 
monika, jestem jak najbardziej za :) sama będę teraz urządzać pokoik moich szkrabów od podstaw i trochę waszych rad mi się przyda :)
zakładaj temacik :)
 
kochane, z racji tego, że przybywa nam dzieciaczków i rozpakowanych mamusiek może pomyślimy nad nowymi tematami

moje propozycje to np:
karmienie cycusiem i butlą
powrót do formy po porodzie
wizyty u lekarzy i zdrowie naszych dzieci

w ogóle może któraś z was się orientuje, czy można utworzyć tzw archiwum, żeby powrzucać tematy już nam niepotrzebne? trochę szkoda je na koniec usuwać
 
powrót do formy
pielęgnacja maluszków
zdrowie i wizyty u lekarza (szczepienia, obowiązkowe wizyty, pierwsza pomoc w opiece maluszka : odparzenia, kolki, podrażnienia itp)

Te tematy podobają mi się najbardziej i jestem ZA :)
 
reklama
dobra to mamy 4 tematy, mniej więcej tak to może wyglądać:

- Pielęgnacja naszych maluszków
- Szczepienia, wizyty u lekarzy i zdrowie styczniowych bobasów
- Styczniowe mamy wracają do formy!!!
- Cycowanie i butelkowanie - czyli karmienie naszych pociech


może być? czy jeszcze ktoś ma pomysły na coś innego?
 
Do góry