reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły dotyczące forum

Laski nie wiem jak wam, ale mi strasznie brakuję w spisie styczniówek rodzeństwa... Ile to już razy któraś z nas pisała o płci maluszka i choćby roku urodzenia... a ja jak głupia szukałam po tematach czy maluszek ma już siostrę czy brata... albo można by było podpytać bardziej indywidualnie osoby o jakieś szczegóły w razie np. małej różnicy wieku itp....

Co o tym myślicie?
 
reklama
przed samym porodem to za późno, jak zakładać to teraz :)

ja proponuję jeszcze usunąć kilka tematów...
na wstępie "przedstawiamy się" i "dobra nowina" moim zdaniem nie są już potrzebne, a jak ktoś nowy przyjdzie na forum to przecież jest temat główny żeby się przedstawić
 
przez nieużywane tematy robi się niepotrzebny bałagan, forum mniej czytelne się staje. raz na kilka miesięcy powinno się usunąć tematy na których nie piszemy
 
reklama
Do góry