reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły dotyczące forum

reklama
Ja też jestem za wątkiem z imionami :) Ale jak czytam większość z Was tez to biegnę założyć:-)
 
a ja bym proponowała temat dla podwójnych mamusiek....wiecie jak przygotowywać starszaków na przyjście młodszego rodzeństwa i żeby matki miały gdzie sie wygadać na temat starszaków.
 
To może skoro dla mamusiek kolejnych maluchów ma być, to może jeszcze rady bardziej doświadczonych koleżanek dla nas, które czekamy na pierwsze :)
Taki luźny temat w którym wpiszecie jak wam się coś przypomni, jakie obawy miałyście przy pierwszym, co was gnębiło najbardziej i jak sobie z tym radziłyście :)
 
Moim zdaniem osobny wątek dla mamuś z wiekszą ilościa pociech to nie dobra rzecz. Takie trochę wykluczanie tych co będą miały swoje pierwsze wyczekane. Piszmy o swoich łobuzach na dłównym wątku ;) mysle ze mamy które czekają na perwsze maleństwo nie będą złe.
 
Mnie sie podoba pomysl Sali, wtedy wszyscy beda zadowoleni i nie bedzie wlasnie takiego podzialu o ktorym pisze Anisen;-)
 
A, i jeszcze dziś tak sobie pomyślałam. Czy macie jakieś choroby przewlekłe z którymi musicie się borykać na codzień? Może by temat, który pomoże znosić te problemy razem mamom które borykają się jak np ja z padaczką, depresją, innymi schorzeniami?
Taka terapia może być bardzo pomocna. Zawsze łatwiej przechodzi się coś jak można kogoś wspierać samemu mając wsparcie.
 
reklama
jak sie narobi milion tematów to też bedzie lipa. podstawowe powinny być bo potem sie pogubimy


a co do wątku dla Multimam to mnie osobiście w pierwszej ciązy mało interesowało jakie problemy ma 3 letnie dziecko albo czy 2 latek mówi mało czy dużo...to nie były jakieś tematy dla mnie bo ja przezywałam swoją pierwszą wymarzoną ciąże a starsze dziecko było dla mnie abstrakcją
przecież nikt nie zabroni" pierwiastkom" zadawać pytań lub sie udzielać w wątku dla mam kilku pociech.

osobiście jestem bardzo zainteresowana doświadczeniem innych mam które mają już dzieci co do tychże dzieci i np. sposobami jak je poinformować o rodzenstwie..kiedy i jak.
Jak sobie poradzić z zazdroscią i innymi objawami posiadania rodzeństwa. Na ogólnym mogłybyśmy zanudzać tym do bólu.
nie będzie podziału jesli same go nie wytrworzymy

ach te hormony
 
Ostatnia edycja:
Do góry