reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły dotyczące forum

reklama
racja :)
jak już będą moderatorzy to trzeba pomyśleć które tematy poprzyklejać na górę listy
ja proponuję główny wątek i listę mam. jakieś inne propozycje?
 
no ja sie nie wychylam ale cały czas mam nadzieję że takowy powstanie.....czekam na moderatorów bo uważam że to oni powinni zakładać nowe wątki- nie będzie bałaganu.
 
Wprawdzie pod forum jako takie to nie podpada, ale może chcecie czasem mamuśki porozmawiać głosowo przez teamspek? :) Mogę nam załatwić ładny pokoik ;)
 
Diabliczko, ja od ładnych kilku lat (no... ponad 6) jestem adminem na ts3 :) I muszę Ci powiedzieć, że to fajna rzecz :) I nie ma czego się wstydzić :) TS nie gryzie :p
 
reklama
TS??? Kompletnie nie mam pojecia co to... (zawstydzona) mozecie mnie oswiecic??
A co byscie powiedzialy na temat gdzie bylyby wklejane przydatne linki... Np. hmmm zakupowe z allegro czy innych sklepow albo z przydatnymi artykulami o ciazy...
Tak sobie pomyslalam ze moze byloby prosciej znalezc cos w takim temacie niz przeszukiwac cale forum, bo gdzies kiedys sie tam cos widzialo... Jak mysliscie??
 
Do góry