reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły dotyczące forum

reklama
Vinga, Anbas, ja mysle,ze jesli chodzi o zakupy to juz mamy taki watek:-)
Tyle ze mi nie chodzi o watek z zakupami a z linkami :-) Sadze ze byloby prosciej wklejac same linki do osobnego tematu z notka tylko co to jest -a nizeli przeszukiwac caly watek zakupowy w tym i hity i kity w poszukiwaniu linku do konkretnej rzeczy. To samo jesli chodzi o porady itd... Sa fajne strony np. z poradami jak sobie radzic z przeziebieniami w ciazy itd...
Ale jesli uwazacie ze to zbedne to sie oczywiscie podporzadkuje ;p
 
anbas, TS czyli teamspeak to program który pozwala na rozmowy jak na skype. Ale umożliwia rozmowę duuuużo wiekszej ilości osób :) Odpalasz program, "wchodzisz" do odpowiedniego pokoju i możesz rozmawiać (w czasie realnym) ze wszystkimi którzy tam się znajdują.
 
Anbas, tak na prawdę te linki można poprzypisywać do konkretnych tematów... nadać danemu linkowi np. "sposób na mdłości" wkleić do tematu o naszym samopoczuciu i w taki sposób można wyszukać dany link w stercie innych wpisów. (klikasz na "szukaj w wątku", piszesz "sposób na mdłości" i wyskakują ci wpisy z tym związane, nie musisz się przekopywać przez stertę wpisów)
tematów moim zdaniem jest już za dużo
 
Pomysl z linkami jest uwazam bardzo fajny,ale tak jak piszesz Vinga, fajny pomysl z dopisywaniem ich pod konkretne tematy.nie wiedzialam o mozliwosci tego wyszukiwania;-).w sumie pomysl z tymi linkami oddzielnie tez jest fajny np. Pod tytulem "ciekawostki" np. Pamietam w ktoryms z poprzednich moich forow mielismy taki watek i funkcjonowal,wiec nie wiem jak sie dziewczyny wypowiedza:-)
 
dziewczynki, ja pragnęłabym wątek rozrywkowy. W znaczeniu książki, które lubicie i polecacie, filmy, które lubicie i polecacie, muzyka, której słuchacie i polecacie. Bo, skoro mam leżeć...:)
 
reklama
dziołchy, a co Wy na to, zeby zamknąć galerię? chyba wolałabym, zebyście tylko Wy mnie czy moje dziecię oglądały...
 
Do góry