reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora sie przedstawic:-)

No to i ja się przedstawię mam na imię Asia mam 26 lat i mieszkam w Gdańsku mą prawie 1,5 rocznego Krzysia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej mam 28 lat. Mam 13 miesiecznego synka o ktorego bardzo dlugo sie staralismy z pomoca lekarzy udalo sie w miare szybko ale zanim sie do nich zwrocilam 6 lat staralismy sie bez skutku gdyz cierpie na pcos. W tej chwili jestem w 6 tygodniu ciazy bez zadnych lekow oprocz ziolek i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona . Slubuje 14 marca :) (wkoncu sie doczekalam :))
 
Mam na imię Marta, mam 25 lat, mieszkam pod Warszawą.
To moja pierwsza ciąża. Nie spodziewałam się, że tak szybko uda mi się w nią zajść, więc jak na razie bardziej się boję niż cieszę. Myślę, że na wszystko przyjdzie pora :)
 
Witajcie dziewczyny! Mam na imię Ewa i mam 27 lat. Mój synek skończył właśnie 14 miesięcy i okazało się, że znów będę mamą. Wprawdzie myśleliśmy o drugim dziecku za jakiś czas, jednak ta ciąża jest dla nas zaskoczeniem. Ale podobno jak człowiek robi plany, to bóg się śmieje ;)
 
Kolej na mnie :-)
Nazywam się Ania, mam 27 lat (prawie 28), od 2012 roku jestem po ślubie, a mamą pierwszy raz zostałam 13-mcy temu :-) Właśnie się dowiedziałam, że Natalka będzie miała rodzeństwo :-) Staraliśmy się z mężem o 2 dziecko, ale nie wiedziałam, że uda się za pierwszym razem :-)
 
Ja jestem Aśka, rocznik '87 Kilka lat mieszkaliśmy w UK teraz w Pl w woj. łódzkim. Na razie mieszkamy w domu moich rodziców (góra jest nasza). Znamy sie 8,5 roku a po ślubie jesteśmy 5,5. Mamy 2,5 letnią córkę z którą większość ciąży przeleżałam(w domu i w szpitalu) brałam dużo leków ale młoda urodziła się tylko kilka dni przed terminem.
 
Witam serdecznie :) Mam na imię Ania i mam 37 lat. Jestem szczęśliwą mamą 12 latka a od dziś rana najszczesliwsza kobietą pod słońcem ! DWIE KRESECZKI a tyle szczęścia! !;):)
 
reklama
Mam na imie Ania. We wrzesniu skoncze 33lata. Mieszkam w Toruniu. Mam synka Karima, ktory ma 3lata i 3miesiace i tez jest z wrzesnia ( byl moim prezentem urodzinowym, bo urodzony dzien przed moimi 29urodzinami). Drugie dziecko nieplanowane- ciaz z zaskoczenia. Nadal jestem w szoku.
 
Do góry