reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora sie przedstawic:-)

Przyszła kolej także na mnie :) Mam na imię Edyta, mam 28 lat i prawie 4 letnią córeczkę Marikę. Męża swego poznałam jak miałam 16 lat i od tego czasu jesteśmy razem :). Jesteśmy małżeństwem 6 lat. O pierwsze dziecko staraliśmy się nieco ponad rok, teraz poszło nam troszkę szybciej bo pół roku i mamy fasolkę!!!
 
reklama
Witajcie - Ania 35 lat ... Cud po 10 latach gdy po 4 invitro lekarze załamali ręce my ustawiliśmy plany na zycie we dwoje nieoczekiwanie pojawiły sie 2 krechy ;) jestesmy pełni obaw ale tez i nadziei
 
Witam wszystkie kobietki jestem Patrycja, mieszkam z mężem w Warszawie, w lipcu stuknie nam 4 rocznica ślubu a znamy sie prawie 10 lat, w ciąży jestem w 6 tygodniu, w środę mam pierwsze usg oraz mam dostać skierowanie na wszystkie badania. Dla męża nie ważna jet płeć dziecka ale ja nie ukrywam chciałabym małą księżniczkę Boję się o zdrowie maluszka ponieważ mam stwierdzoną nerwicę a pracuję w warunkach bardzo nerwowych gdie nie mam nawet przerwy na obiad Do usłyszenia
 
Mam na imię Ola, mam 28 lat i to moja pierwsza ciąża:). Mieszkam z narzeczonym, jesteśmy parą od 3 lat. Planowaliśmy ślub na wrzesień, ale w tej sytuacji imprezę trzeba będzie chyba przyspieszyć:D. Według OM jestem już w 9 tygodniu ciąży i mam nadzieję, że ciąża będzie nudna i spokojna, a tegoroczne lato wyjątkowo chłodne i tego samego życzę Wam wszystkim:-)
 
Hej. Mam na imię Ania. Mam 29 lat. Od 4 lat jestem mężatką. O dziecko staramy się ok. 1,5-2 lat z drobnymi przerwami. nie mamy jeszcze dzieci. 19 stycznia zobaczyłam dwie kreski.
 
Hej, tu daga. Podobnie jak poprzedniczka długo staraliśmy sie z mężem o dziecko. Jestem w 6 tyg i strasznie sie martwię. Na co dzień pracuje w przedszkolu:) pozdrawiam
 
Cześć jestem Magda, mam 30 lat. Od 7 lat jestem mężatką i mam 5 letniego synka. Rok temu poroniłam. Teraz mam termin na 4 września
 
Hej:-) Mam 35 lat ;jestem mamą 2 dzieci(6 i 10 lat) a teraz czekam na 3 pociechę:-) termin mam na 7 wrzesnia...Pozdrawiam
 
Dzień dobry, mam 33 lata, 3-letniego synka, kochanego męża, i kilka aniołków w niebie, które mam nadzieję, będą czuwały, żeby wszystko było tym razem w porządku.
 
reklama
Witam wszystkie mamy :). Mam na imię Monika, we wrześniu stuknie mi 27 lat:). Pochodzę w woj. lubelskiego. To moja pierwsza ciąża <3. Pozdrawiam :)
 
Do góry