reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora sie przedstawic:-)

Cześć, Natalia 28lat ... pierwsza ciaza 11tydzien. Pól roku po ślubie. Z mezem w związku lat 13 :-) teraz w trakcie remontu naszego M :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny;)Mam na imię Zuzia, prawie 28 lat i to moja druga ciąża (starsza córcia ma prawie 4 latka:)Jestem 6 lat po ślubie, do naszej rodzinki należy jeszcze biszkoptowa sunia, znaleziona przez nas prawie rok temu,a teraz czekamy jeszcze tylko na drugie maleństwo i rodzinka będzie w komplecie:)
 
Hej Dziewczyny :) Jestem Asia, mieszkam w woj. Opolskim, mam (jeszcze ;)) 26 lat i to mój pierwszy bąbel w brzuchu :) Obecnie 8tc i 4 dzień, termin na 27 września ale myślę, że ze wględu na cc nieco się przesunie :)

Pozdrawiam ;-)
 
Hej! Mam na imię Ola i mam 34 lata. To moja druga ciąża z nadciśnieniem. Mam piękną córeczkę, która ma już prawie 8 lat a teraz czekamy na nasze maleństwo :)
 
Czesc. Na imie mam Renata, w tym roku skoncze 30 lat. To moja 5 ciąza. mam dwóch synów, meza.Mieszkam na podlasiu.
 
Witajcie. Mieszkam sobie z moją rodzinką w woj. lubuskim. Pracowałam sobie spokojnie do czasu kiedy dowiedziałam się o fasolce. Zaraz potem doszliśmy z lekarzem do kompromisu, że dam pracodawcy trzy tygodnie na poszukanie i przeszkolenie zastępstwa bo moja pani doktor nalegała na wolne. Pracę miałam wymagająca i wyczerpującą, więc ja byłam jak najbardziej za, zwłaszcza że pierwszą ciąże miałam zagrożoną i od 6tc do końca cały czas leżałam. Teraz jestem pełna obaw i trudno jest mi się cieszyć, że na razie wszystko ok. Walczę z moim czarnowidztwem, a w domu towarzystwa dotrzymują mi dwie kotki. Byle do września :)
 
reklama
Do góry