reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora sie przedstawic:-)

Czesc witam wszystkie wrześniowe mamy. Mam na imię Kasia i czekam na 3 dziecko. Jestem w 13 tygodniu ciąży. Za tydzień mam amniopunkcje i strasznie się boję. Może któraś z Was ma już takie doświadczenie za sobą?
 
reklama
Witam wszystkie wrześniowe mamusie;-)

W tym roku kończę 30 lat i to jest moja druga ciąża (pierwsza zakończyła się bardzo szybko, gdyż okazała się ciążą pozamaciczną :-()z mężem jesteśmy po ślubie ponad 3 lata i tyle się staraliśmy o tą wymarzoną fasolkę.
 
Witam przyszłe mamy i pozdrawiam serdecznie!
Mam na imię Gosia, mam 32 lata (za miesiąc 33 lata). To nasze pierwsze dziecko, a jesteśmy po ślubie 7 lat. Mięliśmy szczęście, bo zaczęliśmy się starać w styczniu tego roku i jestem w ciąży. Mieszkamy obecnie w Katowicach.
 
Cześć Dziewczyny, miło do Was dołączyć, nazywam się Madzia (nik trochę mylny ale zaporzyczyłam od świnki morskiej bo wszystko co chciałam napisać było już zajęte :) W każdym razie rocznikowo mam lat 27, szczęśliwą mężatką od 2,5 roku, mamy świnkę morską, której imię już znacie :) dzięki niej przyzwyczajamy się do nocnych hałasów :) mieszkam w Katowicach.

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Jestem Weronika :) rocznikiem 28 lat, miesiecznikowo keszcze 27. W czerwcu mój synek skonczy 2 latka :)
Mieszkam w centralnej Polsce. Niemężatka ;)
 
Dziewczyny jestem już na wątku chwilę a jakoś się nie wpisałam więc nadrabiam.
Jestem Gosia i mam 36 lat, mieszkam w Bielsku, mam 4 letniego kochanego synusia, jedno poronienie za sobą. Z mężem jesteśmy 6 lat po ślubie
 
Hej dziewczyny! Mam na imię Kinga pochodzę z woj. świętokrzyskiego i 11 września zostanę po raz pierwszy mamusią.
Już się nie możemy z mężem doczekać naszej kruszynki :-)
 
Witam kobietki :) Mam na imię Joanna i mam lat 24. Zapewne się trochę wyróżnię, ale nie mam męża :p Mam natomiast swojego własnego M od 4 lat ;) We wrześniu wspólnie powitamy na świecie nasze pierwsze dziecko. Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry