reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora sie przedstawic:-)

Cześć. Mam na imię Angelika i jestem nowa na tym forum. Od dawna pasjonuję się tematyką rozwoju dzieci. Najmłodsi są dla mnie niezwykli z ich nieskończonymi możliwościami. Chciałabym wiedzieć jak najwięcej na temat wychowania dzieci i swoją wiedzą dzielić się z innymi, stąd to forum. :) Mam nadzieję, że wspólnie poradzimy sobie z każdym problemem.
 
reklama
Hej. Mam na imię Gosia i mam 22 lata. Jest to moja pierwsza ciąża. Mieszkam razem z narzeczonym w Kielcach. Na forum jestem od dziś i jeszcze nie wszystko ogarniam, ale myślę, że z czasem bedzie coraz lepiej :happy:
 
Hej :) Mam na imię Ula. Mam 25 lat. Jestem na 4 roku zootechniki. Mam hodowlę psów rasy samoyed Give me a Paw. Kynologia to moja ogromna pasja życiowa.

Byłam już dwukrotnie w ciąży, dwukrotnie straciłam moje fasolki w 7 tygodniu. Mam wielką nadzieję, że tym razem będzie lepiej.

Mieszkamy, z mężem, w malowniczej wiosce niedaleko Przelewic w zachodniopomorskim.
 
Cześć! Jestem Kamila, mam 25 lat. Forum odwiedzam od 2och dni gdyż od tego czasu wiem o ciąży;) przynajmniej tak mi test pokazał;) mieszkam z narzeczonym w Siedlcach niedaleko Warszawy.
Pozdrawiam was!
 
Cześć :) mam na imię Agnieszka, mam 32 lata, mieszkam w Gdańsku z mężem (zwanym Pysiem) oraz ośmiomiesięcznym synkiem (zwanym Małym Misiem). Niestety też mam za sobą poronienie w 2012 roku w 11tc. Zatem teraz trzecia ciąża - mam nadzieję, że będzie równie udana w skutkach jak druga :)
Termin porodu (wg wszelkich kalkulatorów i obliczeń) 23 wrzesień 2015 :)
 
Cześć, mam na imię Magda, mam 23 lata, województwo lubelskie. Jestem prawie 4 miesiące po ślubie. Z mężem znamy się 9 lat a od 8 jesteśmy razem ;) Jestem w 8 tygodniu pierwszej ciąży. Dziecko planowałam w późniejszym czasie ponieważ dopiero za rok kończę studia lecz wyszło jak wyszło;) Termin porodu lekarz wyznaczył mi na 1 września 2015 :)
 
Witam,
Mam 41 lat i po 5 miesiącach starania pojawił się wczoraj pozytywny test. Termin teoretycznie 1-2 października, ale ponieważ poprzednie obie ciąże zakończyły się cesarkami, więc pewnie mnie ciachną we wrześniu. Dlatego postanowiłam dołączyć (poza tym październikowego jeszcze nie ma :-)).
 
Witam wszystkie dziewczyny:) Mam na imię Marta, w tym roku skończę 25 lat i to moja pierwsza ciąża. Z narzeczonym jesteśmy parą od prawie 7 lat a od prawie 3 po zaręczynach. Mieszkamy razem już 2 lata:) Mamy termin ślubu wyznaczony na 01.08.2015 ale troszkę go przyśpieszymy:) Jesteśmy bardzo szczęśliwi z naszego maleństwa które rośnie już od 7 tyg:):) pozdrawiam:):-D
 
reklama
hej :) na imię mam Ania mam 28 lat jestem męzatką od 7 lat a od pół roku po raz drugi mężatką :p (cywilny, kościelny) mam 7 letnią córeczkę własnie dowiedziałam sie że ponownie jestem w ciąży w 5tyg :)
 
Do góry