reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Kasik1995

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2019
Postów
15
Zbliżają się święta. Ja jestem niecałe 3 tyg po cc. I zastanawiam się co będę mogła w święta zjeść dodam że dziecko je tylko mm bo u mjie niestety nie ma pokarmu.
 
reklama
Rozwiązanie
U
Nie uczepilam sie, napisałam tylko odnośnie tematu, jeśli przy kp można jeść wszystko to po cc też bo akurat się składa, niestety nie dodałam że cc też miałam i jadłam NORMALNIE, tak jak wspomniałam. Nie rozumiem tonu Twojej, wypowiedzi na mój post
To była ogólna wypowiedz. Do Twojego postu nic nie mam
Hmmm... Nie rozumiem pytania, a dlaczego byś nie miała jeść wszystkiego skoro nie karmisz piersią? :confused::confused::confused: kobiety które karmią piersią muszą patrzeć na to co jedzą i obserwować jak dziecko reaguje ale dziecko karmione mm?
 
Zbliżają się święta. Ja jestem niecałe 3 tyg po cc. I zastanawiam się co będę mogła w święta zjeść dodam że dziecko je tylko mm bo u mjie niestety nie ma pokarmu.
Ja po CC tez nie mogłam karmić. Po przyjściu ze szpitala wypiłam kawe ( w ciazy nie moglam, nie znosilam zapachu) jadłam też wszystko a byłam głodna po szpitalu. Zakładam że kupka była itd. Wiec smacznego ;)
 
reklama
reklama
Hmmm... Nie rozumiem pytania, a dlaczego byś nie miała jeść wszystkiego skoro nie karmisz piersią? :confused::confused::confused: kobiety które karmią piersią muszą patrzeć na to co jedzą i obserwować jak dziecko reaguje ale dziecko karmione mm?
Nie muszą.

Pytanie pewnie bardziej dotyczy cc. To już sporo czasu od operacji, jeśli nie masz specjalnych wskazań to możesz jeść jak lubisz.
 
Do góry