reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Kroplakarmelu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Grudzień 2020
Postów
283
Hej. Ostatnia miesiączkę miałam 4.08-9.08. 14, 18 sierpnia współżyłam z mężem. 2 dni plamiłam na brazowo. Dodam że w ostabi weekend byliśmy nad morzem. Wczoraj dostałam brązowego plamienia a dzisiaj było ono czerwone. Cykle mam między 28 a 33 dni. .test wyszedł negatywny. Czy jest możliwość żebym była w ciąży? Nie mam żadnych objawów. Tylko bola mnie plecy czasami czuje bol brzucha jak na okres
 
reklama
Hej. Ostatnia miesiączkę miałam 4.08-9.08. 14, 18 sierpnia współżyłam z mężem. 2 dni plamiłam na brazowo. Dodam że w ostabi weekend byliśmy nad morzem. Wczoraj dostałam brązowego plamienia a dzisiaj było ono czerwone. Cykle mam między 28 a 33 dni. .test wyszedł negatywny. Czy jest możliwość żebym była w ciąży? Nie mam żadnych objawów. Tylko bola mnie plecy czasami czuje bol brzucha jak na okres
Myślę, że gdybyś w weekend nie była nad morzem, to jeszcze byłaby szansa, a tak to raczej nie... 😪
 
Hej. Ostatnia miesiączkę miałam 4.08-9.08. 14, 18 sierpnia współżyłam z mężem. 2 dni plamiłam na brazowo. Dodam że w ostabi weekend byliśmy nad morzem. Wczoraj dostałam brązowego plamienia a dzisiaj było ono czerwone. Cykle mam między 28 a 33 dni. .test wyszedł negatywny. Czy jest możliwość żebym była w ciąży? Nie mam żadnych objawów. Tylko bola mnie plecy czasami czuje bol brzucha jak na okres
Jeśli plamienie nie przerodzi się w okres-okres do jutra, to może warto zrobić beta hcg z krwi. To da najlepszą podpowiedź odnośnie tego, co się dzieje :)
 
Myślę, że gdybyś w weekend nie była nad morzem, to jeszcze byłaby szansa, a tak to raczej nie... 😪
Nie jest to akurat dla mnie śmieszne. Bo wiem jak działa mój organizm gdy jadę w góry czy nad morze. Jestem
Z ciekawości - czemu bez morza byłaby szansa?
Dziewczynie się humorek włączył.
Napisałam prosiłam o radę, ale widzę że to jest takie forum jak reszta. Jestem po jednym porodzie i po poronieniu. Potrzebuję porady. Więc napisałam. Czy jest szansa chociaż test pokazuje negatywny wynik i żadnych objawów.
 
Kochana, jak się uprawia seks bez zabezpieczenia to zawsze jest szansa na ciążę. Jeśli okres nie przyjdzie w terminie - powtórz test ewentualnie od razu idź na betę
 
Nie jest to akurat dla mnie śmieszne. Bo wiem jak działa mój organizm gdy jadę w góry czy nad morze. Jestem

Dziewczynie się humorek włączył.
Napisałam prosiłam o radę, ale widzę że to jest takie forum jak reszta. Jestem po jednym porodzie i po poronieniu. Potrzebuję porady. Więc napisałam. Czy jest szansa chociaż test pokazuje negatywny wynik i żadnych objawów.
Testy czasem bywają zawodne, choć są to statystycznie rzadkie przypadki, albo jeszcze nie ma takiego poziomu hormonów, że test je wykaże. Dopóki nie dostaniesz konkretnego okresu albo nie zrobisz testu z krwi, nie będziesz znała odpowiedzi.
 
Hej. Ostatnia miesiączkę miałam 4.08-9.08. 14, 18 sierpnia współżyłam z mężem. 2 dni plamiłam na brazowo. Dodam że w ostabi weekend byliśmy nad morzem. Wczoraj dostałam brązowego plamienia a dzisiaj było ono czerwone. Cykle mam między 28 a 33 dni. .test wyszedł negatywny. Czy jest możliwość żebym była w ciąży? Nie mam żadnych objawów. Tylko bola mnie plecy czasami czuje bol brzucha jak na okres
Jest możliwość żebyś była w ciąży.
 
reklama
Do góry