reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie - porada

Bardzo mi przykro :( Tak jak dziewczyny piszą, to jest mega przykre, ale rzeczywiście to mógł być przypadek. Poroniłam dwa razy, zrobilam badania w kierunku trombofili i zespołu antyfosfolipidowego, wyszła mi mutacją Pai 1 i obniżone białko S, cała ciążę połóg przyjmowałam heparyne i do 36 tc acard. Aktualnie jestem mamą 2tygodniowego malucha 🥰
Zrobiłam to badanie dlatego bo w mojej rodzinie i że strony mamy i taty było dużo zawałów/udarów i tak przypuszczałam, że ja też mogę mieć problem z krzepliwością krwi.
 
reklama
Poroniłam 2 razy.. Lekarz stwierdził że nie ma czym się przejmować i jak powtórzy się sytuacja to ewentualne badania trzeba będzie zrobić.. Sama nie wiem co myśleć..
 
Do góry