reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady prawne, społeczne i inne... dla Mamuś i nie tylko...

ja jestem pania fotograf i produkcja filmowa ;)
generalnie jak m isie ladnie uda dumnie brzmiace mgr sztuki lada moment :)
takze nie wiem co panienkom moge pomoc
ostatnio wkuwam historie sztuki wspolczesnej, hist fotografii i prawo autorskie w tym jestem na czasie :) ::)
 
reklama
ja tez sie nie bardzo nadam :) studiuje polonistyke i co najwyzej moge sluzyc porada jezykowa ;-) odn. gramatyki itepe. poza tym znam b. dobrze francuski - to tyle :) :) :)

no i interesuje sie moda i modelingiem :) ale chyba to nikomu nie pomoze :(
 
w ogole interesowalam sie, jak to u mnie wyglada, dzwonilam do urzedu miasta. babka mowila, ze jesli jestem zatrudniona, moj maz nie pracuje, a ja dochody utrace po porodzie, to mam prawo do becikowego, potem kolejne 1000zl z mopsu, po 16-18tygodniowym urlopie macierzynskim, kiedy dostane kilkaset zl, ktore placi zus, dostane 400 zl wychowawczego od gminy i 48zl rodzinnego :) fajnie!

mam zamiar isc normalnie do pracy, w sensie nie brac chorobowego, zeby przyszlej tesciowej problemu nie zrobic. to i tak juz tylko 5 miesiecy zostalo, nawet mniej, bo przeciez jakies 5-6tyg przed porodem pojde naturalnie na zwolnienie.

ha!
i jak dostane stypendium 300 + 150 socjalnego, a moj facet 450 zl stypendium socjalnego, to bedzie rewelacja! oby sie wszystko udalo...
 
no wiec stalo sie
jestem przeziebiona
leje mi sie z nosa i kicham co dwie minuty
sprawca jest moj szanowny rodziciel od ktorego sie zarazilam
co mozna a czego nie mozna brac

pomozcie :(
 
hej sugar :)

a no te piatki... bo musze miec stype w tym roku :) a ze bez specalnego wysilku mi to przychodzi, to sie ciesze :) :) :)

a co do przeziebienia - ja tez to przechodzilam ostatnio (wtedy, co sie tak koszmarnie czulam, co rzygalam co 5min, chyba sie ta infekcja zaczynala). no i wzielam dwarazy paracetamol na noc - mozna (ja bralam apap), ale jak nie masz goraczki,to nie trzeba. wzielam tez dwa razy ascorutical - w sumie nie jestem pewna, ale chyba nie szkodzi; no i polecam, naprawde polecam Wick VapoRub - taka masc na inhalacje, ja smarowalam dekolt i co chwile "pod nosem" ;-) raz ze mozna praktycznie od razu pelna piersia oddychac, to katar przeszedl mi po 4 dniach zupelnie!!! a normalnie, nawet z kroplami, leczylam sie na wode z nosa co najmniej tydzien. wiec polecam naprawde, mimo ze to troche smierdzi - mentol, mieta i eukaliptus naraz ;-) ale jak sie przyzwyczaisz to nawet juz nie czuc ;-)
no i herbatka z malinami babci ;-) i z miodem i cytryna. i pozeralam cale cytryny naraz :)

zdrowka :)
a odn. paracetamolu i innych lekow, typu ascorutical i inne.. czasem lepiej wziac cos mocniejszego w tym stylu, niz cierpiec i miec goraczke - to zdecydowanie bardziej szkodzi malenstwu niz jakis lek. oczywiscie bez przesady, zadnych gripexow cz tabcinow, ale czasem lepiej wziac cos takiego, niz zdychac przez dwa tygodnie :)
 
reklama
dzieki dzieki :)
katar jakos na razie sie uciszyl
ale mam inny problem

jakies 2h temu zaczelo mnie bolec po lewej stronie
taki bol jakby do wyrostka
oczywiscie duzo slabszy
ale boli jakos
bol zaczyna sie po lewej stronie i idzie w dol az do konca
takie niby jakby mnie jajnik bolal z lewej strony
moze to jakas trzustka czy cos
wczoraj zjadlam kawalek ciast ajeszcze cieplego i obawiam sie czy to nie aby z tegoi powodu

pomozcie cos bo dostaje malej paranoi :(
 
Do góry