reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w MSWiA na Galla

reklama
Tak chodziłam do lekarza który tam pracuje, ale obok mnie leżała dziewczyna , która nie miała lekarza z tego szpitala i generalnie opiekę miałyśmy taką samą , z porodu z tego co mówiła też była bardzo zadowolona.
Obie trafiłyśmy na rewelacyjną położną, Panią Anie.
Chwalę ten szpital , bo mam duże porównanie z innymi, pierwsze dzieciątko urodziłam na Siemiradzkiego(nawet ok) a drugie na Kopernika ( odradzam).Teraz jestem bardzo zadowolona.
 
dziewczyny a moglybyscie polecic jakiegos lekarza z MSWiA niestety tak wyszlo ze chyba powinnam zmienic ginekologa :( i szukam kogos dobrego a skoro przymierzam sie do porodu w MSWiA to moze i lekarz z tamtad?
 
Ja też zmieniłam lekarza w tej ciąży.
Mogę Ci polecić: dr Romanek , do niego właśnie chodziłam, przyjmuje w przychodni na Galla i prywatnie na Urzędniczej , miły facet i dobry specjalista,
poza tym jest ordynatorem oddziału położniczo-ginekologicznego w tym szpitalu. Telefon do niego (rejestracji ) 509-501-914.
 
Nie rodzilam na Galla, ale znajoma tak (2 razy) i bardzo poleca ten szpital :) Przyznaje, ze tez sie nad nim zastanawiałam, polecany tez (wraz z Siemiradzkim) przez moja ginekolog.
 
Witam Drogie Mamy! Ja mam jeszcze sporo do porodu ale za kilka miesięcy przeprowadzam się do Krakowa i właśnie szukam informacji o MSWiA. Moje pytanie jest następujące: czy wg Was jest możliwe nieprzyjęcie na oddział ze względu na brak wolnych miejsc? Bo trochę boję się tej niewielkiej ilości łóżek. Czy gdy rodziłyście były pełne sale? Będę wdzięczna za odpowiedzi...
 
Ja też zmieniłam lekarza w tej ciąży.
Mogę Ci polecić: dr Romanek , do niego właśnie chodziłam, przyjmuje w przychodni na Galla i prywatnie na Urzędniczej , miły facet i dobry specjalista,
poza tym jest ordynatorem oddziału położniczo-ginekologicznego w tym szpitalu. Telefon do niego (rejestracji ) 509-501-914.


ja własnie chce zmienić przychodnie tzn ginekologa i mam blisko do Gala i tam przyjmuje normalnie ten DR.??
 
reklama
czy bez problemu można zmienić lekarza? jestem w 30 tyg i nie wiem czy nie za późno, zwłaszcza ze jestem na zwolnieniu, ten tel to rejestracji w szpitalu?jak z terminami?przyjmuje tam bezpłatnie?
 
Do góry