reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w MSWiA na Galla

Kochane jak samopoczucie po świętach ??

Ja już po terminie i idę zaraz na ktg ... Może w końcu coś się ruszy ;-)
Pozdrawiam :-)
 
reklama
Kurcze zastanawialam sie wlasnie czy juz urodzilas:)))
ja jutro niby mam termin, albo w czwartek - zamotalismy sie z lekarzem, i tez zadnych znakow na ziemi czy niebie!
 
No i dalej nic ... KTG bez zmian , wieczorem mam wizytę u lekarza, więc zobaczymy co w trawie piszczy ;-)
Najwyraźniej Młody czeka na lepszą pogodę ;-)
 
Witajcie dziewczyny poraz kolejny. Tak sledze te Wasze posty i czuje sie jakby to bylo o mnie napisane. Mojemu małemu tez sie nie spieszylo, KTG zero skurczy, 40+5 i wtedy zaczelo sie :) Dzien wczesniej lekarz zaproponował mi napar z lisci malin + ananas, herbatka dobra, a ananasów zjadlam dwa :) Na nastepny dzien wyszlam na spacer z psem i wrocilam z krwawieniem....spakowalam sie z mezem i sruu do mswia. Zrobili KTG- zero skurczy, a pozniej badala mnie pani doktor i odeszly wody :) Wtedy juz zostalam w szpitalu....( bylo poludnie). O 17 zaczely sie delikatne skurcze, o 18 byly juz co 3-4min, o 19 bylam juz wykonczona i chcialam sie ubrac i isc do domu i rodzic w innym terminie, o 19 pobrali krew do ZZO, 21 zastrzyk - rewelacja bol znika w momencie i po 22 synek w ramionach :) Jesli bardzo wam sie spieszy do porodu, sprobujcie chociaz tego ananasa bo powoduje on rowniez wydzialanie oksytocyny, ale moze to tez bujda na resorach...nie wiem. TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!! WSZYSTKO BEDZIE OK :)
 
hej! mam pytanie do dziewczyn, które chodził do szkoły rodzenia na mswia: czy trzeba się na te zajęcia jakoś wcześniej zapisać? czy po prostu przychodzi się na nie i już:-) czy można na nie zacząć chodzić nie od pierwszych ale np 4 zajęć? mam termin na 8.06.2012 ale to chyba już najwyższa pora na szkołę:-p. Pozdrawiam zwłaszcza dalej oczekujące przyszłe mamy- trzymam kciuki;-)
 
A ja Dziewczynki 2.04 już trafiłam do szpitala :-D

Dawidek 3.04 się urodził :) Już jesteśmy w domku.

Pozdrawiamy
 
reklama
jagoda26 Na zajęcia nie trzeba się zapisywać. Można zacząć od 4 zajęć, nawet jak coś opuścisz to w następnym miesiącu możesz przyjść na te co nie byłaś. Ale uwaga czasami bywa tak że tematy mogą się pozamieniać datami, bo jakaś połozna zachoruje albo coś wypadnie więc jesli zależy nam na konkretnym temacie to warto wcześniej zadzwonić na oddział i zapytać czy tego dnia będzie ten temat. Pierwsze zajęcia w miesiącu są z ordynatorem a na następnych Pani położna rozdaje druczki z danymi do przelewu za zajęcia.

zoyaa Gratuluję synka :)
 
Do góry