reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w MSWiA na Galla

Dzień dobry :-) Mam pytanie do lepiej poinformowanych. Czy żeby pójść do MSWiA na ktg (takie mam zalecenie od lekarza) trzeba się jakoś wcześniej rejestrować/umawiać, czy po prostu przyjść? I gdzie trzeba się kierować? Na oddział ginekologiczny czy jest tam jakaś dni czy coś takiego? Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, zwłaszcza te już na końcówce :-)
 
reklama
Ja jeszcze nie byłam na KTG, ale ostatnio pytałam się znajomej i mówiła że nie trzeba się wcześniej rejestrować, poprostu w okienku rejestracji trzeba powiedzieć że masz zlecone od lekarza wykonanie KTG oni dają karteczkę i z tą karteczką na 3 piętro na oddział do pokoju pielęgniarek i tam pokierują. Dla pewności możesz zadzwonić na oddział i zapytać się pielęgniarek co i jak, albo może jakaś bardziej doświadczona mamuśka się podzieli tą informacją ;)
 
Czesc Dziewczyny!!!
Uff juz po, chetnie udziele informacji swiezych na temat MSWiA i ogolnie porodu.

KTG - idziesz do izby przyjęc zaraz przy wejsciu, pani bierze dowod i daje kartke, po czym na 3 pietro ginekologia i tam do "kantorka" pielegniarek. Zazwyczaj nie czeka sie dlugo.

Zoyaa, kiedy rodzilas?
ja trafilam do szpitala w niedziele o 12 w nocy, ale powiedzieli ze to nie TE skurcze mimo ze 4 dni po terminie, frustracja na maxa bo jednak nie lubie szpitali, bez wyjatkow
w poniedzialek zaczeto podawac mi zastrzyki i czopki na "rozluznienie" i w nocy o 2:50 urodzila sie Emilka.
Panie polozne w wiekszosci fajne, choc bywaja i takie mniej fajne co nie znaczy ze są złe.
Pani Ania odbierała moj porod, super kobieta, 100 % motywacji, profesjonalizm. Sala do porodow rodzinnych jest, jesli nie jest wolna rodzi sie i tak z mezem na sali obok. Ruchu nie bylo, jedynie w te noc co ja rodzilam, bylo 3 porody - moze jakas pełnia?:))) porod rodzinny 140 zł. W pierwszą noc po porodzie, mozna oddac dzidzie na noworodkowy zeby wypoczac, choc to graniczy z cudem w szpitalu.
Sale 4 osobowe, sa tez te nowe 3 osobowe z lazienkami ale ja akurat trafilam na te 4os.
 
mandyrynka ja byłam od 2.04 do 9.04 w szpitalu, tylko na tej nowej sali :-) więc pewnie gdzieś się spotkałyśmy przelotem :)
Położne faktycznie jedne fajniejsze drugie mniej ... Mnie akurat jedna szczególnie nie przypadła do gustu, taka większych gabarytów ;-) wyjątkowo nie miłe zachowania potrafiła mieć ...

Gratuluję córeczki :)
 
Gratulacje dla was :) ja dzisiaj byłam oglądać Pani Ania rzeczywiście super, chcę ją przy porodzie właśnie :) a słuchajcie jak to jest ze znieczuleniem ? dają bez problemu ??
 
Dziękuję :)

Agatkagadka ze znieczuleniem nie ma żadnego problemu. Powiedz położnej , że będziesz chciała znieczulenie, a zaaplikują Ci w odpowiednim momencie :-)
 
ja dzisiaj byłam na ktg o 9 nie czekałam wcale, ale za to później na lekarza, żeby zobaczył zapis czekałam długo, bo akurat zabiegi trwały :( moje skurcze niektóre nie zapisywały się w skali takie duże były, ale nic nie mówił kazał przyjść w przyszłym tygodniu. Doktor Garlicki akurat interpretował mi ten zapis i mimo, że słyszałam średnio opinie dla mnie był bardzo miły, w ogóle panie też bardzo sympatyczne ;-)
 
reklama
Do góry