reklama

Poród - zaczynamy rozmówki o tym co nie uniknione :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2012' rozpoczęty przez lastpetunia, 17 Listopad 2011.

1. lastpetunia

lastpetunia Fanka BB :)

naturalny poród
    Dailymotion.pl
    tylko dla ludzi o mocnych nerwach :D
    ja OGLĄDNĘŁAM :) jestem dzielna i wytrzymała i tak mnie to chyba czeka :D

2. ajako

ajako mamusia Julci

ja pierdykam lastpetunia to żeś zapodala linka:-D harcorowy troche, ale coz....samo zycie:-D
    to chyba taki troche jakby szkoleniowy sie wydaje, moze dla studenteow czy cus.

ja jeszcze sobie obejrzalam porod kleszczowy, przynajmniej wiem co mnie ominelo, przed czym ucieklam :szok:

3. reklama
  4. miska271

miska271 Fanka BB :)

też obejrzałam dziwne tak od drugiej strony to zobaczyć :szok::szok:

5. nusia181

nusia181 Fanka BB :)

właśnie obejrzałam ten poród.. naparwde mocny. Mężowi na pewno nie pokaze bo jeszcze nie będzie chciał ze mna rodzić

6. pinula30

pinula30 Fanka BB :)

ja linka włączyłam ale zaraz zamknęłam... Nie będe oglądac takich rzeczy. Poczekam aż mi samej przyjdzie to przejsc i poźniej bede oglądac to Wam powiem czy było lepiej czy gorzej :p

7. anula_mm

anula_mm czekając na...

heheh mam tak samo :tak:

8. kadza

kadza Fanka BB :)

o jesu :D masakra ale jakos to kobiety przeżywaja :) tylko pytanie ten film to z którego roku :cool2: dobrze że sumie tego sie podczas porodu nie widzi bo pewnie bym zemdlała haha :D aaa mojemu facetowi też nie pokaże booo po takim czyms napewno nie pójdzie a i teraz ma opory :confused2:

9. lastpetunia

lastpetunia Fanka BB :)

he he widzę że link trochę emocji w sobie obudził :) niestety częśc nas to czeka, ja jak narazie nie myśle o porodzie co ma być to bedzie chociaż pewnie jak bliżej terminu będzie to wtedy będę w majty robić :p

10. reklama
  11. Mini55

Mini55 &&&&&

he he jaki czadowy film :-D Kurcze to chyba z lat 80tych i te czepki położnych :-D:-D:-D
    Ale dziwnie widzieć poród z drugiej strony , choć już kilka filmków oglądałam ... A ostatnio widziałam film z cesarki to jest dopiero rzeźnia :szok:

12. tunia23

tunia23 najszczęślwsza

Ja tego nie ogladam bo znajc mnie i moje wyobrazenia bede jechala na porodowke i bede sobie rzeznie wyobrazac:-D:-D:-D

Poleć forum