reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodowka na Markwarta i Szpital Wojskowy

Mamm mi wczoraj mówiła, że nasz gin się wypowiadał w Pomorskiej, że rusza z początkiem lutego......Agnes dzwoń i sie dowiedz od kiedy konkretnie, bo ja wybieram się do niego pod koniec stycznia to bedą wieści swieże ale dla Ciebie nie wiem czy nie za późno....:sorry2:
 
reklama
No tak Agnes... Masz watle szanse zalapac sie... Ale czy mi sie uda to tez nie wiadomo... Bo otwieraja i otwieraja i nic... A o wojskowym to wogole nic nowego nie znalazlam :zawstydzona/y: A Ty Agnes, ktory szpital wybralas? ;-) Pozdrawiam
 
no zobaczymy, może zdarzy się cud :-D a jeśli nie to tym razem kapusciska ... zwłaszcza po dzisiejszych skurczach, coś czuję że będę potrzebować ZZO :tak:
 
od lekarza, przynajmniej taka mają nadzieję, że już nic nie stanie na przeszkodzie- w każdym razie dyżury ustalają...
 
reklama
no ale aż dziw, że nic jeszcze nie piszą w prasie, a na pewno z pompą otworzą ten oddział ... może już sobie ustalają, ale i tak pewnie do tego kilka dni trzeba dodać ... z resztą ja juz tam się i tak nie załapię :-D
 
Do góry