reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris, zdrowiejcie :-*

Beatka tylko prolutex jest drogi :-( ok 150-160 zl/7szt Otarlam lze i kupowalam, na szczescie tylko 1trym. U dok. P. w zaprzyjaznionej aptece byl najtaniej jak i inne leki. Dlatego jak Fondie pisze ze kazdy to biznesmen to sie nie zgodze ;-) doktor zawsze powtarzal ze jest od robienia dzieci nie kasy (byc moze go juz stac na takie podejscie, nie wiem) ale jak placilam 30-100 zl za wizyte profesjonalna to max?! i moglam mu zostawic leki w rozliczeniu wizyty jak mi zostawaly. To dobry choc choleryczny czlowie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
I to jest najważniejsze,że kopie i że się udało. Przecież dr.P zwiększył Ci jedynie dawki tego co już długo brałaś i ten prolutex mógł dać kopa wiec na pewno chciałabym też takiego kopa z progesteronu na starania.

?
mnie niestety 2x nie pomogl ale mnie encorton 20 mg tez nie pomogl wiec mnie juz chyba malina tylko moze pomoc:( ja jednak ciagle mysle o tym ivig i bede tez poruszac ten temat z malina
Pamietaj ze mam 2 opakowania prolutexu do sprzedania
nafoczka ja placiłam 450 za tydzien prolutexu wiec chyba kupowalas duzo taniej bo ja dostawalam w gabinecie u lekarza i kase mialam dac do reki... mnie milewicz mowil, że 6tys te badania i jak dzwonilam do diagnostyki i liczyłam wszystkie to wyszlo ponad 6tys wiec nie wiem ..ja probowalam bez badan i dwa razy na zestawie mnie tylko to zostaje nie namawiam nikogo na robienie tylu badan bo sama 2 razy chcialam bez ...nafoczka twoj zestaw niestety by mi nie pomogl tak mysle..bo kazda ma cos innego nie da sie porownywac
dodam ze estrofen, utrogestan i kilka fragminow 7500 do sprzedania :)

Strawbelka na pewno pracę dostaniesz pracę. I zobaczysz jak nie będziesz miała kiedy się w tyłek podrapac będziesz raz dwa zaciazona. Ja też bardzo sceptycznie podchodziła. Najlepszą wizytówką ginekologa są ciężarne pacjentki. Fondi pojedziesz zobaczysz. Tam są babeczki i to często gęsto już po czterdziestce. Malina to jest ostatnią deska ratunku. Jak nie masz wskazań do szczepionek to nie robi. Jak będę miała chwilę to odpale kompa i napisze wszystkie badania jakie mieliśmy robione. Hop hop:-D
super :) aga ja poronilam 5 razy wiec prawie przoduje z poronieniami tutaj :(
chyba pieniedzy na wakacje nie bedzie nad morze :( a corka ciagle wspomna plaze i morze musimy chociaz na kilka dni ja zabrac bo szkoda tez odbierac jej kosztem tych badan to bedzie biedny rok:(
doris ja ci zazdroszcze tego morzaaaa bede to powtarzac wkolko!!!
 
I to jest najważniejsze,że kopie i że się udało. Przecież dr.P zwiększył Ci jedynie dawki tego co już długo brałaś i ten prolutex mógł dać kopa wiec na pewno chciałabym też takiego kopa z progesteronu na starania.

Dziewczyny całą noc nie spałam o 1 się obudziłam takiego miałam stresa przez histeroskopie. Byłam tak naładowana ,że świecąc w nocy światło korki wywaliło :D Mąż biedny aż biegunki dostał ;). A dojechałam do szpitala i dorwałam doktorka i pytam czy aby na pewno będę mieć zabieg na 6 dni przed okresem?? ...No i jestem w domu zabieg za 2 tygodnie po okresie uff. Teraz łóżko na mnie czeka.

Lumia
czytałam, na jakimś forum o tym NFZ ale nie wiem czy to prawda bo mój ginekolog jak się dowiedział ,że w Łodzi robiłam to pytał ile ze mnie zdarli. Jak usłyszał ,że nic to mało z krzesła nie spadł.

Enya właśnie czytam od początku i wiem co przeszłaś. Dobrze ,że Ci się udało.

Kaira napisz mi (jak możesz i chcesz :) jak Tobie się udało z 2 dzieckiem?? Bo wiem jak ta starsza dziewczynka się pojawiła a jeszcze nie doczytałam ile razy próbowałaś do kolejnej udanej ciąży??
Ja robiłam histeroskopie w pierwszy dzień misiaczki ( raczej plamienia lekkie miałam )tutaj w uk nie miało dla nich to znaczenia kiedy , w którym dniu cyklu i byłam w bardzo dobrej klinice w Londynie , ciekawe dlaczego w Pl ma to znaczenie .

Pozdrawiam dziewczyny .

Fondie przykro że musisz znow przez to przechodzić to wszystko jest takie smutne ;(
 
Tak logicznie myslac to robienie histero jak jest gruba sluzowka mija sie z celem. Mozna przeoczyc jakeis zmiany. Wiadomo, przegrody nie przeoczy lekarz, ale juz np. Drobne, ale liczne polipy (ja takie mialam) juz mozga sie zgubic w sluzowce.
 
Dziewczyny mam pytanie o ten Q10 czy musi byc akurat taki co Fondie podala? Bo na necie zlalazlam tysiace Q10 sklad bardzo podobny cena tylko rozna...czy to jest obojetne jaki? Czy tylko twn wplywa na to na czym na zalezy?;)

Dziekuje za odpowiedz
 
Strawbelka ja i bez szccepien mam przeciwciala przeciwko linfocytom m. :p I dlatego mam szczepienie, żeby ochrona zarodka byla lepsZA . jedynie sensownie moglby wytlumaczyc to immunolog. Ale z tym tez ciężko bo moja glowa tego nie pojmuje :(
Fondi co do genetyki
W Rzeszowie tak specyficznie badaja. W innych osrodkach pisze tylko czy prawidlowy czy nie. Ale wytlumaczyl mi tyle ze istnieje ryzyko ze pomimk iz jestesmy zdrowi moze wystapic zwiekszone ryzyko trisomi i triploidy
 
reklama
Ja to chyba muszę już od Was odejść, bo ja już nie jestem w trakcie badań, szczepień, wlewów....
 
Ostatnia edycja:
Do góry