reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Bertha a jak Twoje testowanie!!??
U mnie już @ czuć, że nadchodzi więc nawet nie testuje!!! :(

A który masz dpo?
Ja mam taki zakręcony i poprzesuwany cykl, jestem przekonana ze były 2 owu w odstępstwie 5 dni. No chyba ze tą pierwszą gin źle ocenił (druga oceniłam sama po objawach idealnie owulacyjnych - śluz, skok temp).
Takze mam dzisiaj 12dpo / 7dpo. Siknelam dzisiaj negatywa. Ale jeszcze mam czas.
Czasem cos mnie w jajnikach kłuje, ciągnie, ćmi. Ale to mogą byc objawy mojej wyobraźni. Cyce bolą, ale biore dupka (2x1) wiec obwiniam za to jego.
Bardzo bym chciała dołączyć do majówek, ale cieżko uwierzyć ze nagle 11cs bedzie szczęśliwy, bo z jakiej paki.
 
Zatestowałam ale jak zwykle d..a:(:growl::(:growl:
Już nawet nie wiem czy jestem bardziej smutna czy wściekła - wszystko razem!!!zaraz wypije jakiegoś drinkola!!!

Byłam dziś zobaczyć Siostrzenice!! Jest śliczna, malutka bo waży 3 kg ale cudeńko!! Na rëce jej nie wzięłam, muszę mieć chyba więcej czasu na to!!

Edit: Bertha mam dziś 14 dpo i termin ciotki-pewnie jutro będzie:(
A dlaczego ten 11 nie może być tym szczęśliwym!!???:)
 
wezcie mi wytlumaczcie czemu ja nie umiem sie cieszyc znowu cos se wymyslam cociaz powiedzial, że ksiazkowo wyglada wszystko. wzial anwet an 3d i widzialam rece i nozkiale nie widizlam oczek i sie martwie ze moze ich nie ma i po chwili se zatsanwiam ja moze byc oczy widac w 8t3d na 3d usg jestem nienormlna kiedy zaczne sie cieszyc dzieciatko nagdonilo wzrostem serduszko ladnie bije powiedzial ze narazie wszystko wyglada idealnie wiec czemu ja tak mam chyba nie umiem uwierzyc ze moze byc dobrze po takich przejsciach.
aha dziewczyny przepulkina pepowinowa jest fizjologiczna ? i zanika tak powiedzial bo pokazywal tu pepowina ladna dluga i mowi ze przepuklina ale to fizjologiczne zaniknie nie przejmujemy sie , dalej pokazuje raczki nozki serduszko on sie nie zna na poronieniach ale wykonuje prenatalne i jest swietny od wszystkich wad nie ejdno dzieciatko u nas uratowal wiec jesli on mowi, że jest ok to chyba jest aja znow sie doszukuje czegos jak glupek!!!!!!!!!!! walnijcie mnie w leb ide spac bo biedne to moje dzieciatku w brzuszku matke wariatke ma straszna.
Powiedzial, ze sam by odstawil na tydzien acard ale napewno wrocil do niego ale wiadomo wtej kwesti slucham maliny.
nie ma pojecia dlaczego plamie bo wszystko jest ok nie ma nic w macicy.
 
Fondie zrozum wreszcie że po leczeniu u Maliny już musi być dobrze, przeszłaś terapie u najlepszego guru, uwierz wkońcu że wszystko jest w jak najlepszym porzadku
 
oczywiscie musialm juz poczytac o tej przepulkinie i wychodzi na to ze sie nawet do 11 tyg utrzymuje. oczywiscie musialm bo jestem wariatka
 
reklama
Do góry