reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Fondi wyluzuj dzidzia zdrowa ciesz się dziewczyno masz z czego

Dziewczyny jutro o 13:30 kolposkopia schudłam juz 2 kilo nic nie mogę wcisnąć w siebie módlcie się za mnie kto wierzy boje się strasznie
Dobrej nocki
 
Fondie pochwał się jak po wizycie?? Myslalam że po nocy będzie co nadrabiac a tu nic?zero postów od Ciebie?

Avita przytulam.

Mogę powiedzieć tylko tyle że brak starań jest równy brakowi stresu. Seks dla samej przyjemności bez sterty leków ,monitoringow i wyliczeń jest cudowny.

Porzeczka trzymamy kciuki &&.

Paula przyrost bety świetny nie szukaj dziury w całym ;-)
 
Witajcie dziewczyny

Porzeczka
- jeżeli będziesz miała kolonoskopię ze znieczuleniem to nie masz się czego bać. Zaśniesz i obudzisz się po wszystkim :) Powodzenia

Beata - molestuj męża tyle ile się da :p
 
Beata chyba Ci umknal post fondi :) zdała relacje po wizycie :)

Fondi poczyta jak dziecko rozwija się tydzień po tyg a potem panikuj czy ma oczy czy ich nie ma. Jest dobrze i będzie dobrze!

Porzeczka ogromne &&&&
 
Beata chyba Ci umknal post fondi :) zdała relacje po wizycie :)

Fondi poczyta jak dziecko rozwija się tydzień po tyg a potem panikuj czy ma oczy czy ich nie ma. Jest dobrze i będzie dobrze!

Porzeczka ogromne &&&&
Fondie by juz chciala zeby jej dzidzius w brzuchu mial juz wlosy do pasa i mietowe hybrydy [emoji12]

Fondie, luzuj bo jak to dziecko sie urodzi to bedzie tak zestresowane.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fondie by juz chciala zeby jej dzidzius w brzuchu mial juz wlosy do pasa i mietowe hybrydy [emoji12]

Fondie, luzuj bo jak to dziecko sie urodzi to bedzie tak zestresowane.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hihi Strawbelka ma rację dzidzia jak się urodzi to tak bedzie zestresowana ze ucieknie od fondie od razu do którejś cioci forumowej także fondie weź to pod uwagę
Porzeczko 3mamy kciuki to zrozumiałe że się obawiasz napewno będzie dobrze ja mam nadzieję że to wynik nie był w pełni miarodajne tak się zdarza
Avita tule mocno
Agnieszka jak się czujesz?
 
reklama
Do góry