reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Fondie, Strawbelka mi pisała, że nie ma form metylowych, ale ma składnik, który potem przetwarza te witaminy do form metylowych. Sama też nie bardzo wiem o co chodzi :D
Czym zbijacie homocysteinę? Tymi witaminami B12, B6, B9? Ja właśnie jade sobie zrobić.
Powiedzcie mi, czy to diagnozowanie kiedyś się skonczy ?:D

Daktyl, kochanie:* Jakie leki przyjmujesz teraz?
TAK, jak będziesz tulic w ramionach maluszka :* wtedy zaczniesz jego diagnozowanie.
Homocysteine super zbija wyciskany sok z czerwonych burakow i akurat jest sezon :)
Wrzuciła bym linki na pomocny wątek ale to troche reklama firmy wiec poki co się wstrzymałam ale widze ze by się przydały

Starebelka ją rozumiemconjest napisane ale nie rozumiem innej zależności takiej że ci z mutacja mthfr zwyklrj formy nie moha brać bo nic nie daje i nie widzę napisu że to metlowana a rozumiem że dzięki betainie od razu przekształca
Kochana Fondie ja jako ostoja spokoju i dyplomacji :D POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ :D w ciąży brałam metyle dopóki mi się nie skończyły czyli ok połowy ciazy, do tego femibion żeby były też inne witaminy i nie wpaść w anemię :) pregne biorę teraz bo karmie. NIC mi nie dretwialo, nie dygotalo i nie odpadlo :D :D :D

Ovil to okropne co piszesz ale to chyba taki "zimny" naród.
 
Ogolnie ,to bardzo dbam o zdrowa diete i codziennie pije smoothie, z burakiem tez :) To kupuję buraki dzisiaj na sok :D
Ale jajca , jesteśmy z Fondie z tego samego miasteczka :D
 
TAK, jak będziesz tulic w ramionach maluszka :* wtedy zaczniesz jego diagnozowanie.
Homocysteine super zbija wyciskany sok z czerwonych burakow i akurat jest sezon :)
Wrzuciła bym linki na pomocny wątek ale to troche reklama firmy wiec poki co się wstrzymałam ale widze ze by się przydały


Kochana Fondie ja jako ostoja spokoju i dyplomacji :D POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ :D w ciąży brałam metyle dopóki mi się nie skończyły czyli ok połowy ciazy, do tego femibion żeby były też inne witaminy i nie wpaść w anemię :) pregne biorę teraz bo karmie. NIC mi nie dretwialo, nie dygotalo i nie odpadlo :D :D :D

Ovil to okropne co piszesz ale to chyba taki "zimny" naród.

Tak ! Oni traktują kobiety z poronieniami jakby były niewidzialne ! Problem poronień w uk nie jest tak ważny , ciagle tylko gadają że po prostu stało się !! Do 12 tygodnia to nie ciąża i nawet nie ma co iść z bólami czy plemieniem bo i tak odeślą do domu !!

Ja myślałam , że jak teraz jestem w klinice gdzie rodziły księżna Diana i Kate to zajmą sie mną odpowiednio do mojej sytuacji !!! Ale się rozczarowałam ! Dalej jest zasada do 12 tygodni niech wygra silniejszy !!!
Teraz jak byłam w ciazy dzwoniłam tam i myślał ze wezmą mnie za drugi dzień i zrobią jakies nadania dadza leki itd a ona mówi ze wizyta za 3 tygodnie oczywiscie sie nie zgodziłam i dali za 1,5 tygodnia ale niedoczekałam bo poroniłam w 5 tygodniu . Cyrk na kółkach .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawe jak tam Bertha?

Foczka, moze napisz o tym soku z buraka i tych dawkach jakie bralas i czego. Bo czesto sa ostatnio te pytania, a i tak Ty jestes chyba wzorem jesli chodzi o branie witamin[emoji6]
Wszystko bedzie wtedy w jednym miejscu i kazdy bedzie mogl sobie tam zajrzec jak bedzie chcial zapytac[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Strawbelko, dzięki za te wszystkie informacje, dzisiaj w aptece znalazłam ten regulator i wzięłam ulotkę :) jak tylko wyjdzie mi zła homocysteina, to kupuje. Jaka powinna być norma dla starających?
 
Do góry