reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

tez chce zrobic homocysteine. w dowolnym dc sie ja bada? w sumie nie wiem czy to ma zaleznosc jak nie mam mutacji mthfr, to czy moze mi wyjsc za wysoka homosysteina?
 
reklama
Jeśli dobrze pamiętam to Nafoczka miała tez kolo 6 i było ok i Wikusia ma na świecie. Ja nawet nie badalam tylko od razu się suplementuje. Ja biorę metyle i jutro kupie colostrum i coś mezusiowi bo gdzies wypadło mi po drodze juz dawno moglam u dawać zwłaszcza że nałogowy palacz
 
Beatko, na co męża suplementujesz? Mój M oprócz codziennej porcji orzechów i pestek nie łyka nic. Ale nie mieliśmy na razie problemów z zajściem.
 
Kas ja również bez problemu zachodziłam nie licząc akcji z zatkanymi jajowodami no ale ronilam.Doktorek - dziwak co robił zabieg shsg to kazał mężowi rzucić palenie na co mój M nie pójdzie i mówił o przyczynie jego plemiorow na poronienie. Wiec kupie mu jakieswitaminy dla mmężczyzn zresztą wielu mężów bierze
 
Ja mam od teściowej buraki pewniaki jeszcze nie badałam homocysteiny ale profilaktycznie wyciskam codziennie sok z buraka i jabłek( tez swoje) dla smaku bo sam mi przez gardło nie przejdzie☺ a z jabłkiem super.
 
Kas ja również bez problemu zachodziłam nie licząc akcji z zatkanymi jajowodami no ale ronilam.Doktorek - dziwak co robił zabieg shsg to kazał mężowi rzucić palenie na co mój M nie pójdzie i mówił o przyczynie jego plemiorow na poronienie. Wiec kupie mu jakieswitaminy dla mmężczyzn zresztą wielu mężów bierze
Mój brał Androvit, ale podobno są też jakieś lepsze i zdrowsze. On nie pali, nie pije, ale jajca na motorze przegrzewa!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Kas90 tak jestem szczęśliwą posiadaczką obu mutacji :D. Ja biorę 1x1 kwas foliowy, 3x1 b6, 2x1 b12 i rozkładam to na rano, popołudnie i wieczór :)
Dziewczyny, ja tez sie gubię w dawkowaniu bo piszecie zawsze b6 3x1 itd, nie podając ile tam jest mg witaminy. Każda kupuje inne te witaminy wiec moze w któryś jest jej tyle co 3x1 waszej. Dajcie znac jakie sa dawki tych witamin.

Ciekawe jak tam Bertha?

Foczka, moze napisz o tym soku z buraka i tych dawkach jakie bralas i czego. Bo czesto sa ostatnio te pytania, a i tak Ty jestes chyba wzorem jesli chodzi o branie witamin[emoji6]
Wszystko bedzie wtedy w jednym miejscu i kazdy bedzie mogl sobie tam zajrzec jak bedzie chcial zapytac[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
:*
Mam dobre wieści!
Torbiel wyluszczona, jajnik zostawili, i wodniaka nie znaleźli!!! :) ponoc to ta torbiel dawała taki rozlany obraz na usg.. mam wiec oba jajowody, oba drożne! :)
Jedyne co to nie wiem czy było duzo zrostów bo lekarz operujący szybko wyszedł do domu.
Leżę i odsypiam cały dzien. Dostałam rano tabletkę na uspokojenie i nawet nie pamietam ze mnie z pokoju wywozili na blok :)
Troszkę było mi momentami niedobrze po narkozie, jak wodę popijalam. Ale juz jest ok.
Do rana bede miała wenflon i cewnik. Oby nie bolalo wyjmowanie tego..


Jeśli dobrze pamiętam to Nafoczka miała tez kolo 6 i było ok i Wikusia ma na świecie. Ja nawet nie badalam tylko od razu się suplementuje. Ja biorę metyle i jutro kupie colostrum i coś mezusiowi bo gdzies wypadło mi po drodze juz dawno moglam u dawać zwłaszcza że nałogowy palacz

Najlepszy i chwalony suplement dla żołnierzyków to Profertil. Wiele ginow go dziewczynom polecało na forum.
 
reklama
Do góry