reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Porzeczka jakis czas temu Strawbelka usunela konto..

Asia sliczny brzuszek [emoji7]

Nafoczka wypelnione [emoji6]

xnw43e3k256g9p2p.png
Liluli wiem ze usunęła ale może nas podczytuje
 
reklama
Hej, hej
Czy jeszczr ktoś mnie pamięta, bo chyba wszystkie zapomnialyscie ;-)
Czytam Was na bieżąco z krzaków i kibicuję mooooocno.
U mnie nic nowego.sie Noe dzieje więc piszę mało. Oliś rośnie, dalej karmimy się cycusiem ale próbujemy też innych smakołyków. Wczoraj Cud skończył 5 miesięcy.
 

Załączniki

  • DSC_2601.JPG
    DSC_2601.JPG
    28,4 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Sus, Beatka, Nafoczka dziękuję że o mnie pamiętacie;)
Jestem po usg genetycznym (a nawet po dwóch)i jest wszystko oki. Pierwsze miałam robione u maliny tyd.temu. jechałam z nastawienie że jest źle a później ryczałam jak mi mówił po kolei że wszystko jest dobrze. Drugi raz poszłam ze skierowaniem, chyba żeby się upewnić ale stres był taki sam. Na szczęście wszystko się potwierdziło. Teraz czekam na paape i oby była dobra!
Malina włączył mi na stałe nospe, magnez b6 i jakoś bóle brzucha mam mniejsze choć czuje cały czas.
Dziewczyny tak strasznie bałam się tego usg dlatego nie pisałam. W poprzednich ciążach nie myślałam że może wyjść źle i nie miałam takiego stresu a teraz to koszmar. A do tego oprócz Was i mojego m nikt nadal o mojej ciąży nie wie!!! Taki ze mnie dziwoląg!!
Sus, Mickey super że kariotypy wyszły Wam oki:)
Beatka, Bertha i inne staraczki życzę Wam dwóch kresek na teście i mniej stresu niż ja mam!!
Wiem Sus jak bolą te smutne rocznice:( ale żyć trzeba a masz dla kogo!!
Buziaczk dla wszystkich!!
Nafoczka 9.06.2017r.;)

Edit: któtaś pisała o awidności toxo. Ja też miałam toxo wysokie ale malina tak jak u fondie olał to i nie robiłam tego badania!
 
Ostatnia edycja:
Do góry