reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@bea25ta zarty ci sie trzymaja z rana. Mnie tez zestresowalas a mam juz stresu az nad.

@Porzeczka1234 ja tez o 9 juz nynam. Bylismy w sobote na grilu a ja o 20 myk do lozeczka [emoji16]

@kas90 trzymam kciuki z wizyte

A my po. I .... nasze 5 mm szczescia zyje i bije mu pieknie serducho. A milewicz nie bylby soba gdyby nie powiedzial, ze jutro moze przestac bic. Wiec chce nas znowu zobaczyc bo wszystko sie moze zdarzyc. Powiedzial, ze jak sie nie uda to znaczy ze wada genetyczna plodu. Na tym etapie tylko to moze malucha zatrzymac. A ja powtarzam moja mantre by maluszek zdrowo sie rozwijal i zyl [emoji7]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bea25ta ja mam ciśnienie dziś mierzę 90x48 moja Pani dr kazała mi pić kawę z rana z jedynej łyżeczki 3/4 i reszta do gory mleka i pije. A przed usg ciśnienie 139x85 masakra. Ale ten czas leci już 12+1 ja też już nie potrafię brzucha ukryć widać go we wszystkim prawie

@kas90 to trzymam kciuki za wizytę pewnie poznacie płeć ja mam już zmniejszoną luteine 1x1 rano i wieczorem w sumie trochę się bałam jak zwykle ale pomyślałam o krwi ze będzie mniej zagęszczona i juz jestem spokojna bo od kilku dni tak stosuję. Mnie też wszystko wzrusza dzieci z Syrii w telewizji w informacjach że ktoś zmarł zdjęcie papierza Jana Pawła II i jakaś wzmianka o nim cały czas podpłakuję nawet jak psy sie gryzły u znajomych jeden mały drugi duży to małego chciałam ratować wariatka może to normalne w naszym stanie

@Destino kuzwa ale was podtrzymał na duchu moja Pani dr też taka jest mowi na razie jest ok mhh będziemy się cieszyć jak będziemy mieli w garści kiwam głową bo niby tak jest ale... a malina zachowuje się tak że na pewno sie uda i jak coś tylko wspomnę ze się boję czy coś to mnie karci wzrokiem i mówi ze będzie dobrze. Skąd krwawienie?
A poza tym cieszę się ogromnie będzie dobrze. Chodzisz do pracy?

@nafoczka masz przeboje. Niech syn szybko wraca do zdrowia
 
Ostatnia edycja:
@Destino cudowna wiadomość!
Wiadomo że lekarz który się napatzryl na miliony trudnych przypadków nie będzie tryskał super entuzjazmem ważne że MY WIERZYMY i na ten moment jest wszystko dobrze.
 
@Porzeczka1234 krwawienie poki co zwalaja na polip. Do pracy nie chodze. Na poczatku chodzilam, ale jak zaczelam plamic, to wzielam l4. W czwartek myslalam o powrocie a od piatku jak zaczelam miec skurcze i krwawic to od razu mi przeszlo. Teraz juz nie mysle o pracy. To moze byc nudna ciaza, ale ja bede lezec i pachniec i nie zamierzam myslec o robocie tylko o maluchu. On jest teraz najwazniejszy.

@nafoczka, ty to masz przeboje. Wydawaloby sie ze lato da wam odetchnac. Oby zlapali wit d3i przestali chorowac. Ona pomaga na uklad immunologiczny. Trzymaj sie dzielna mamo

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 - cieszę się, że się rozumiemy odnośnie sygnatur :D
Jak się dziś kochana czujesz? plamienia ustały?
który to już tydzień? ;> Funia90 - moi rodzice, a właściwie pół rodziny jest fryzjerami i doskonale wiem, jaki to ciężki i wyczerpujący zawód. Zawód który służy ludziom, ale bywa bardzo niewdzięczny... Widzę to po moich rodzicach, mają już po 50 lat i nadal stoją i obsługują klientów. Ja zaczęłam chodzić do kolegi do fryzjera bo nie miałam serca prosić już Mamy o pomoc... To przykre..

@ovli22 - masakra, ja chwilami przeklinam na maksa to hashimoto :( widzę to każdego dnia jak mi siada na pamięć :( i koncentrację.

@mickey* - dziękuję za poparcie, sygnaturki są mega pomocne :))

@Destino - jesteś przeokropnie DZIELNA!!! :* trzymam kciuki!!! oooo jak cudownie, ze bije serduszko!!!! <3

@martaha123 - trzymam mooocno kciukasy!!! powtórz koniecznie i daj znać!

@Funia90 - wiem, czytałam o Mamie Ginekolog, bardzo mi przykro... Byłam już pewna, że jej się uda... Że najgorsze za nią :(
Biedny Erneścik... :(

@tusia404 - trzymam kciuki za Ciebie i kolejne staranka :)

@bea25ta - ale mnie nastraszyłaś!!!
 
reklama
Do góry