reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@magda1208 tyle sie naczytałam o happy endach ktore sie tak zaczynaly, to za wczesnie, badaj bete i poczekaj, to naprawde za wczesnie.
@smerfik88 czesc bardzo mi przykro:( a immunologia?przeciwciala ANA no i ten antykoagulant tocznia.a przeciwciala antyfosfolipidowe badalas?ale specjalisci to podstawa, oni moga jeszcze jakies przydatne badania zlecic powodzonka:*
@monia0208 a ktory to dzien cyklu? Zrob bete a wlaczasz jakies leki jak jestes w ciazy?jestem nowa na watku wiec nie wiem;)
@ovli22 badalas bete albo robilas testa??jak 2 tyg po terminie@ to juz chyba wiadomo bedzie:) zle sny to przeklenstwo ale zaraz Ci minie zly klimat po nich :*

Robiłam testy ! Biel wizjera .

Bety w uk się nie robi ;)


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
A ja juz w pracy snieg z deszczem pada:/ kiedyzaczynacie porzadki przedswiateczne? chyba na tym sie teraz skupie znowu jakos zleci grudzien:) a styczen chyba bedzie najdluzszy miesiac moj :/ ehh dzisiaj zas kokezanka ze studiow mi dowalila ze w koncu moglabym sie postarac o dziecko ze najwyzsza pora co jej mialam powiedziec ehh wybrnelam z tego troche moja kolezanka mi pomogla ktora wie o wszystkim ze my stawiamy teraz na kariere a na dziecko czas no ale nie fajnie bylo co jej bede gadac ze jakby to ode mnie zalezalo to juz 2 bym miala.
 
@ovil22 no jo uk..kurcze no ake do jakiegos gin mozna pojsc?warto zobaczyc czy cos sie zlego tam nie dzieje, no chyba ze kropek sie kamufluje, dawaj znaki co i jak moze jakies objawy masz niepokojace
 
@ovli22 ja bym monitorowała cykl i chyba przeniosła się do pl kliniki zawalczyła trochę od tej strony mimo kosztów ... skoro na razie jesteś w UK i nie masz dostępu zbytnio do lekarzy co by się faktycznie znali , to może warto tak ;*
Wiesz , że angole do 12tc nie traktują ciąży , że to dziecko...
zostań z nami :*
 
@magda1208 nie napisze ze mi przykro, bo jeszcze nic nie jest przesądzone. Zrob bete kochana jak masz mozliwosc dzis i jutro. Nie idz na zabieg, nie wierze tym małpom.
 
@magda1208 Madziu bardzo ci wspólczuje. Jednak ja bym do szpitala nie szła. Raz to ze wierze że jeszcze może byc dobrze a dwa ze gdyby beta nie wyszła dobrze to ciąża jest tak młoda ze niekoniecznie trzeba szpitalnej interwencji.
@bea25ta rozumiem Twoje obawy jednak ja u Ciebie nie widzę innej możliwosci jak happy end a ze mnie dobra wrózka jest :)
Za wszystkie staraczki nieustannie trzymam kciuki a brzuchatkom życzę spokojnych ciąż
@burczuś kasza rewelacyjna ja dodałam jeszcze brukselkę
 
reklama
@ovli22 ja bym monitorowała cykl i chyba przeniosła się do pl kliniki zawalczyła trochę od tej strony mimo kosztów ... skoro na razie jesteś w UK i nie masz dostępu zbytnio do lekarzy co by się faktycznie znali , to może warto tak ;*
Wiesz , że angole do 12tc nie traktują ciąży , że to dziecko...
zostań z nami :*
@roxie ja o tym doskonale wiem ! Jakie tutaj są zasady ! Nie raz to już przechodziłam !

Będę w W Pl od 15 grudnia i pójdę do lekarza zobaczyć co tam się dzieje !!

Planujemy powrót do Pl już w następnym roku czerwiec - Lipiec także mam nadzieje ze znajdę dobrego lekarza .

Wyobraź sobie ze od maja nikt się do mnie nie odezwał z tej kliniki a mieli mi wysłać list na następna wizytę po 4 miesiącach !!! Zero listów zero telefonów .

Oni maja wszystko w dupie !!
W Pl jest inne podejście do kobiet w ciąży !!

Jeśli chodzi o to ze tutaj ciąża do 12 tyg to nie ciąża to ja też wiem ale ja jestem w innej klinice i jakbym zaszła w ciąże to mam badania i usg od 6 tyg ciąży co 2 tygodnie .
To i tak super !!



Totois30 tutaj nie można sobie tak iść do ginekologa !
Nie ma takiej możliwość ! Najpierw trzeba isc umówić się nawiztue do rodzinnego ! Najbliższy termin za 2 tyg i dopiero on stwierdzi czy ja się nadaje na wizytę u specjalisty bo dla nich ginekolog to już tak wielki specjalista ze trzeba czekać miesiącami na wizytę !!

Są jeszcze Polskie przychodnie wizyta kosztuje 130 funtów trwa 5 minut i nic się człowiek nie dowie bo tam są lekarze bez wiedzy takiej szerszej . Oni tylko są do prowadzenia ciąż albo przepisania progesteronu lub clo .

I nie chce tam iść !!

@ Burczuś wiem czasami potrzebuje się odciąć [emoji33]jestem z wami i wam kibicuje ! Trzymam za ręce i życzę wami z całego serduszka aby spełniły się wszystkie wasze marzenia ;)

Jak się nie udzielam to nic się nie dzieje ja wsztko o tak o was wiem co tutaj wyrabiacie ;) ha ha

2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
Ostatnia edycja:
Do góry