reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
tak mysam siedzialas kolo mnie przy gabinecie ? twoj maz ma ciemne wlosy nie pamietam w co bylas ubrana mialas wlosy jasne tak do ucha za ucho? na ktora mialas kolo 16 bylas chyba tam nie?jesli to bylasty to ja bylam ta co siedziala kolo ciebie na stolku na przeciwko kibelka (ty siedzialas rownolegle do drzwi maliny przed gabinetem?) ja siedzialam obok ciebie sukienka granatowa wlosy rudo blond z odrostami hahahaha(byly rude ale wyblakly a boje sie farbowac wiec odrosty byly grzywka tez ale nie wiem czy na bok czy prosto bo juz ie pamietam moj maz jak zwykle mlodszy ode mnie anieogolony i wygladal jak starszy )
czy to bylas ty? jak tylko weszlas myslam ze to ty spogladalam ale glupa nie chcialam z siebie robic bo nawet nie wiem jak masz na imie:pa nie podejde i zapytam avita hahah
powiedz ze to ty <tupie> :p
 
Kiedy to zlecialo że Doris ma już takiego małego mężczyznę w domu?

Matko Laski czas was gonić tylko jak ?? ;-)

Avita dobrze że takie wieści niesiesz bo już czarne myśli mnie nadchodziły.
Asia ale mały brzunio tzn taki jak mój hehehe tylko ja mam 0 miesięcy
 
Sus, Mickey- Cieszę się, że kariotypy wyszły Wam ok.:)
Staraczką życzę pozytywnego wyniku.
Porzeczka, Czajak- Trzymam Kciuki za pozytywne wyniki MRL
Fondie Avitka - Jesteście nadzieją dla nas .
Oliś _ Cudny
Destino - Trzymaj się kochana.
Asiu - Brzusio Super
 
Ostatnia edycja:
Avitka, no nareszcie :) bardzo się ciesze, że się odezwalas i to z takimi wiadomościami.
Uzupelniłam już to co miałam :)
oraz w ciekawostkach dopisałam jak Lamia schodzi ze sterydu bo może kiedyś którejś się przydu to tu znajdzie
https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/#post-14418877
ewentualnie proszę o jeszcze jakies sugestie :)
Doris ucałuj Olisia, jest super! ale ja to na bieżąco jestem :D

Bea super górki :D i oby bez dolin były :D

Mikołaj u/owo dziękujemy za prezent. Dotarł, choć jeszcze nie rozpakowany ale i tak Cie KOCHAMY za gest!!! :biggrin2:
 
Kochana dzwoniłam 2 minuty temu i powiedziała ze wyszły z hodowli cokolwiek to znaczy :p

Avitav gratulacje rośnijcie w siłę

Doris cudeńko

Pozdrawiam was wszystkie
wiec myślę że w poniedziałek napewno będą ale się boję. A powiedziała ci żebyś w poniedziałek dzwoniła czy dzisiaj będą? Ja w pracy i jak zawsze w biegu :((( pozdrawiam wszystkie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry