reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam was dziewczyny

Ulala co ja widzę kas90 jaki ty masz brzusio duzy piękny który to tydzień? Ale szczuplutka jesteś. To szybko tez schodzi z encortonu kuźwa ja się boje i mam 2 paczki zapasowe i nie wiem co robić pogadam z Malina wiem ze on wie co robi ale dajej się boję

@Gabiś @ovli22 ja nie zjadłam kiełbaski z grila pogoda nie pozwoliła a taki mi się chce ze szok

@lamia78 to trzymaj nogi razem oby do 18 maja dzień narodzin Jana Pawła II a tak poważnie życzę aby poród odbył się tam gdzie byś chciała i jak było by Ci lepiej a dzidzia sama zdecyduje

@Gabiś za Ciebie również

@susana jak się czujesz?

@nafoczka super zdjęcie maly przecudny. Jak się czujesz? Jeśli chodzi o sprawy w pracy i teściowa
 
Ostatnia edycja:
Niestety nie mam zdjęcia, bo dziś tylko krotkie usg, zeby sprawdzić czy fika.
Za to macie brzunio :pZobacz media 718364
Za 2 tyg mam zmniejszyc encorton do 5 mg
A Od jutra duphaston do 2 tabletek dziennie.
Wow jaki fajny brzusio, jak już widoczny, slodki widok

Dziewczynki ktoś się orientuje który z lekarzy przepisuje wlewy z ivig, lub z jakichś innych immunoglobulin, kiovig?które obnżają kom nk?
 
Wg om 13t0d, wg usg 14t0d.
Ja sobie licze te tyg wg usg, bo po prostu owu byla wczesniej. Takze zacznę schodzic z encortonu jak bedzie 16t0d i az do wizyty (przez 2tyg. mam brac 5mg). Na kolejnej wizycie będę miala rozpisane dalej. Tez sie troche boje, ale z drugiej strony nie slyszalam tu, zeby cos się stalo przy schodzeniu i odstawianiu go.
 
Ostatnia edycja:
Wg om 13t0d, wg usg 14t0d.
Ja sobie licze te tyg wg usg, bo po prostu owu byla wczesniej. Takze zacznę schodzic z encortonu jak bedzie 16t0d. Tez sie troche boje, ale z drugiej strony nie slyszalam tu, zeby cos się stalo przy schodzeniu i odstawianiu go.

To tak podobnie u mnie malina chce schodzić też coś po 16 tygodniu no ja wiem kas90 ze tu nie było jakiś info o problemach przy schodzeniu ale ja taki tak boję się jestem chyba już skrzywiona zresztą do 16 tygodnia jeszcze tak daleko ze narazie zajadam się encortonem i podziwiam syfy na mojej brodzie i czole a dodam że nigdy nie miałam z tym żadnego problemu nawet jak nastolatka

@mickey* nie znam się na tym nie pomogę
 
Niestety nie mam zdjęcia, bo dziś tylko krotkie usg, zeby sprawdzić czy fika.
Za to macie brzunio :pZobacz media 718364
Za 2 tyg mam zmniejszyc encorton do 5 mg
A Od jutra duphaston do 2 tabletek dziennie.

Piękny brzusio!! Juz taki duży!! :)

Bea, ja zaczęłam cykl z ivf!! :) i dzisiaj był juz trzeci zastrzyk do stymulacji. W czwartek wizyta u gina stymulacyjna :)
Prawdopodobnie ok 10.05 punkcja i ok 15.05 transfer, jesli wszystko pójdzie dobrze! :) Brzuszek Asi trzymam dla siebie!! ;) moje ciało chyba juz to czuje i tłuszczyk mam jakbym juz w 4 miesiącu jak nic była :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@magda1208 u mnie nic nowego jakoś wątpię w ten cykl. Troszkę się już denerwuje nigdy nie miałam z tym problemu zachodzil am na zawołanie a tu teraz tak ciężko. Trzymam kciuki
Dziewczynki pozdrawiam wszystkie nie mam wogole czas na forum praca mnie pochłania chyba dlatego tyle sobie obowiązków zapewniam żeby nie myśleć. Buziaki
 
Do góry