reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, czy ktoś nie doczekał miesiączki i zszedł w ciążę?

I

iizek92

Gość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was poronila i nie doczekała 1 miesiączki? Chodzi czy zaszła od razu w ciążę po poronieniu.
 
reklama
Rozwiązanie
Lekarz mówił że tak może być, miałam dziś mieć wizytę ale nie ma Wyniku Histpatu i lekarz przełożył wizytę, A już chciała bym wiedzieć czy wszystko ok.
reklama
Tak, w ciazy nie jestem na pewno. Przed oznaczeniem sobotnim bety która wyniosła 257 sprawdzałam we czwartek i wtedy wynosiła 347 chciałam cie upewnic, ze ma tendencje spadkową.
 
Prawdę mówiąc tez się nie mogę doczekać kolejnej ciąży. Nie poddajemy się. Od lekarza mam już zielone światło. Powiedział mi żebym się nie obawiała tylko działała po pierwszej @ bo łyżeczkowanie nie wpływa na rozwój następnej ciąży:. To lekarz z ponad 30 letnim doświadczeniem, ciagle jeździ na różne konferencje medyczne, ufam mu.
 
Prawdę mówiąc tez się nie mogę doczekać kolejnej ciąży. Nie poddajemy się. Od lekarza mam już zielone światło. Powiedział mi żebym się nie obawiała tylko działała po pierwszej @ bo łyżeczkowanie nie wpływa na rozwój następnej ciąży:. To lekarz z ponad 30 letnim doświadczeniem, ciagle jeździ na różne konferencje medyczne, ufam mu.
Ja to mam nadzieję że i nie będzie pierwszej miesiączki, że jak pójdę 22 na kontrol będę w ciazy
 
Prawdę mówiąc tez się nie mogę doczekać kolejnej ciąży. Nie poddajemy się. Od lekarza mam już zielone światło. Powiedział mi żebym się nie obawiała tylko działała po pierwszej @ bo łyżeczkowanie nie wpływa na rozwój następnej ciąży:. To lekarz z ponad 30 letnim doświadczeniem, ciagle jeździ na różne konferencje medyczne, ufam mu.
Ale życzę powodzenia i daj tu znać jak się uda!
 
reklama
Do góry