reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

U

użytkownik-a

Gość
Witam . Mam pytanie :
16 kwietnia hcg wynosiło-658
20 kwietnia -205
22 kwietnia -125
Kiedy mogę spodziewać się krwawienia? Ciąża obumarla na etapie 4/5 tygodnia . Nie zdążyła się uwodocznic na usg więc nawet nie wiem czy byla wewnatrz maciczna czt poza (pierwsza taka moja była)

Martwię się tym że jeszcze nie mam krwawienia , nie wiem czego mam się spodziewać.
Czy ktoś coś na ten temat wie i może pomóc? Kiedy powinno wystąpić krwawienie i oczyszcenie ? Narazie nie zapowiqda sie ,nic nie czuje .
 
reklama
Rozwiązanie
Moim zdaniem szpital to już w ostateczności. Wszystko u Ciebie idzie w tym kierunku abyś sama się oczyściła. Bierz Apap lub Ibuprom. Życzę dużo siły.
Witam . Mam pytanie :
16 kwietnia hcg wynosiło-658
20 kwietnia -205
22 kwietnia -125
Kiedy mogę spodziewać się krwawienia? Ciąża obumarla na etapie 4/5 tygodnia . Nie zdążyła się uwodocznic na usg więc nawet nie wiem czy byla wewnatrz maciczna czt poza (pierwsza taka moja była)

Martwię się tym że jeszcze nie mam krwawienia , nie wiem czego mam się spodziewać.
Czy ktoś coś na ten temat wie i może pomóc? Kiedy powinno wystąpić krwawienie i oczyszcenie ? Narazie nie zapowiqda sie ,nic nie czuje .

Nie chcę straszyć ale ja pierwszą ciążę straciłam, co więcej, najbardziej weszło mi na psychikę że... przez tydzień nosiłam martwe dziecko (przestało się rozwijać w 6t6d ciąży a poszłam po rozliczeniu w 8). Miałam tylko lekkie plamienie w okresie rozwoju maluszka, potem cisza i jak pojechałam na kontrolę, okazało się że ciąża stoi od tygodnia. Wtedy została mi podana farmakologia w szpitalu...

Ja na Twoim miejscu, tym bardziej że miałaś poprzednią ciążę pozamaciczną, pojechałabym z wynikami na IP.
 
Nie chcę straszyć ale ja pierwszą ciążę straciłam, co więcej, najbardziej weszło mi na psychikę że... przez tydzień nosiłam martwe dziecko (przestało się rozwijać w 6t6d ciąży a poszłam po rozliczeniu w 8). Miałam tylko lekkie plamienie w okresie rozwoju maluszka, potem cisza i jak pojechałam na kontrolę, okazało się że ciąża stoi od tygodnia. Wtedy została mi podana farmakologia w szpitalu...

Ja na Twoim miejscu, tym bardziej że miałaś poprzednią ciążę pozamaciczną, pojechałabym z wynikami na IP.
Wydaje mi się że w obecnej sytuacji będzie ciężko że szpitalem .moja ciąża napewno już jest martwa ponieważ hcg spada tylko martwie się ze nie ma jeszcze krwawienia .i zastanwiam się czy to normalne czy po prostu wymaga to czasu . Ciąża obumarla gdzieś koło soboty /niedzieli.
 
Wydaje mi się że w obecnej sytuacji będzie ciężko że szpitalem .moja ciąża napewno już jest martwa ponieważ hcg spada tylko martwie się ze nie ma jeszcze krwawienia .i zastanwiam się czy to normalne czy po prostu wymaga to czasu . Ciąża obumarla gdzieś koło soboty /niedzieli.

Nie umiem odpowiedzieć czy to normalne, ale jeśli jest taka sytuacja to lekarze nie dopuściliby do sytuacji byś czekała bo to może być niebezpieczne dla ciebie.
 
Ja poroniłam trzy razy i u mnie krwawienie rozpoczynało się gdy beta była w okolicach 20. Ale pewnie u każdego to inaczej funkcjonuje. Poroniłam tydzień temu i lekarz odradził mi szpital że względu na zagrożenie wirusem i mam tylko w ten piątek kontrolę czy wszystko się oczyściło.
 
Witam . Mam pytanie :
16 kwietnia hcg wynosiło-658
20 kwietnia -205
22 kwietnia -125
Kiedy mogę spodziewać się krwawienia? Ciąża obumarla na etapie 4/5 tygodnia . Nie zdążyła się uwodocznic na usg więc nawet nie wiem czy byla wewnatrz maciczna czt poza (pierwsza taka moja była)

Martwię się tym że jeszcze nie mam krwawienia , nie wiem czego mam się spodziewać.
Czy ktoś coś na ten temat wie i może pomóc? Kiedy powinno wystąpić krwawienie i oczyszcenie ? Narazie nie zapowiqda sie ,nic nie czuje .
Przykro mi z powodu straty maluszka. Jeśli chodzi o poronienie, to krwawienie może zacząć się nawet do 4tygodni. Wszystko będzie zależało od tego jak szybko będzie spadać beta. Niestety ten proces jest bardzo indywidualny.
Gdy miałam betę ok 6tys to zaczęłam krwawić po przeszło 2 tygodniach od zanotowania spadku bety.
Trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale też uważnie siebie obserwować i w razie konieczności udać się do szpitala
 
reklama
przykro mi, że to Cię spotkało. Ja miałam 3 takie poronienia. Każde było inne. Miałam dużo negatywnych doświadczeń więc ja bym robiła HCG co 2 dni czy czasem nie rośnie, żeby wykluczyć ciążę pozamaciczną... ale dość szybko u Ciebie spada więc raczej to samoistne poronienie. Miesiączkę dostałam dość szybko, ale HCG musiało być niskie. Jak Cie coś niepokoi to możesz zadzwonić na IP, udzielają informacji, porady przez telefon, przynajmniej będziesz spokojniejsza:)
 
reklama
Do góry