reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy . Czy mogę być w ciąży ?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

EWELISIA 19

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
230
Hej dziewczyny . Nazywam się Ewelina i mam 19 lat . Od niedawna sypiam z narzeczonym i mam pewien problem. Kochałam się z narzeczonym ostatni raz 31 października ( dodam że to był dzień płodny tuż przed owulacja ) . Nie mam objawów ciąży ale okres powinnam dostać 16 listopada . Zrobiłam dziś 17 listopada test ciążowy dwa razy i wyszła taka słaba kreska ledwo widoczna . Czy mogę być w ciąży ? I czy powtórzyć za kilka dni test?
IMG_20201117_130610452.jpg
 
reklama
@Wolfgirl nie ma co teraz gdybać czy to była przyczyna czy nie. Progesteron może spaść bo dochodzi do poronienia. Zwłaszcza, że badanie było robione wczoraj gdy cały proces ronienia juz się rozpoczął. Żeby stawiać takie diagnozy to trzeba wiedzieć jaki poziom był na samym początku. Więc proszę nie pisz takich rzeczy.
 
reklama
Hej dziewczyny jest sprawa . Miałam robione USG po tym poronieniu i coś na nim zauważyłam ale nie wiem co to może być a lekarka mi nic nie wytłumaczyła . Pomocy
IMG_20201126_130540393_HDR.jpg
 
Hej dziewczyny niepokoje się trochę ciągle od czasu poronienia bolą mnie piersi są jakby powiększone brodawki i ciemniejsze. Nie do końca wiem czy to normalne czy nie
 
reklama
dokładnie tak jak @naomi89 napisała albo Możesz być przed owulacją. Jeszcze trochę Ci organizm powariuje. Sama nie wyznaczaj sobie kiedy możesz się starać tylko czekaj aż ginekolog Ci pozwoli. Organizm musi dojść do siebie po poronieniu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry