reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić.

blondynka22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2018
Postów
37
Pomocy!!! Spóźnia mi się okres kilka dni, bolą mnie piersi, i jajniki(około 2 tygodni a ból jest różny). Zrobiłam 2 testy ciążowe i ona wyszły pozytywne tylko druga kreska na obu testach była lekko różowa. Postanowiłam pójść do lekarza, zrobił mi usg dopochwowe, stwierdził że w macicy nie ma żadnego zarodka ani pęcherzyka. Powiedział żebym przyszła za tydzień na wizytę i potwierdzi lub wykluczy ciąże pozamaciczną. Jestem już bezradna, boję się i nie wiem co myśleć. Tak bardzo się cieszyłam na tego maluszka po zrobieniu testu, a tu takie rozczarowanie. Pomóżcie dobra radą.
 
reklama
Rozwiązanie
Leżę w szpitalu, jestem załamana. W nocy zaczęłam krwawic, dzisiaj lekarz powiedział mi że to poronienie. Byłam we wczesnej ciąży. Powiedzcie mi czemu większość może mieć normalne ciąże, urodzić zdrowe dziecko a drudzy starając się nie mogą go mieć ? Dlaczego to tak boli?
Czasem po prostu tak się zdarza... bardzo mi przykro... jak juz dojdziesz do siebie to tak jak dziewczyny piszą, skonsultuj się z dobrym ginekologiem jakie jeszcze badania powinnaś zrobić.
Link do: Starania po straconej ciąży
Może tu Ci dziewczyny coś doradzą.
Trzymaj się!
reklama
Nigdy nie zrozumiem dziewczyn, które zaraz po zrobieniu testu lecą do lekarza. Przecież wiadomo, że jeszcze nic nie będzie widać. Zafundowałaś sobie niepotrzebny stres. Zrób betę i czekaj na wizytę.
Wbrew pozorom bardzo wiele kobiet nie wie że na usg mozna coś zauważyć gdzieś dopiero w 6 tyg ciąży. Nie ma się czemu dziwić, nie jest to powszechca informacja dostępna na biologi.
Do autorki - odetchnij, na razie nic niepokojacego się nie dzieje, po prostu za wcześnie wybrałaś się do lekarza ;) za tydzień powinien być już widoczny pęcherzyk ciążowy a za 2 tygodnie zarodek. Ciąża to dobry test cierpliwości ;)
 
Ostatnia edycja:
Wbrew pozorom bardzo wiele kobiet nie wie że na usg mozna coś zauważyć gdzieś dopiero w 6 tyg ciąży. Nie ma się czemu dziwić, nie jest to powszechca informacja dostępna na biologi.
Do autorki - odetchnij, na razie nic niepokojacego się nie dzieje, po prostu za wcześnie wybrałaś się do lekarza ;) za tydzień powinien być już widoczny pęcherzyk ciążowy a za 2 tygodnie zarodek. Ciąża to dobry test cierpliwości ;)
Tak wiem że może za bardzo przeżywam, ale chyba każda ma tak na moim miejscu. Mam nadzieję że pójdę za tydzień i wszystko okaże się dobrze. I mój maluszek będzie :)
 
Wbrew pozorom bardzo wiele kobiet nie wie że na usg mozna coś zauważyć gdzieś dopiero w 6 tyg ciąży. Nie ma się czemu dziwić, nie jest to powszechca informacja dostępna na biologi.
Do autorki - odetchnij, na razie nic niepokojacego się nie dzieje, po prostu za wcześnie wybrałaś się do lekarza ;) za tydzień powinien być już widoczny pęcherzyk ciążowy a za 2 tygodnie zarodek. Ciąża to dobry test cierpliwości ;)
Ale jest to wszechobecna informacja tu na forum. Wystarczy poszukać. Poza tym to nie jest pierwsza ciąża autorki pytania, więc powinna już co nieco wiedzieć.
 
Ale jest to wszechobecna informacja tu na forum. Wystarczy poszukać. Poza tym to nie jest pierwsza ciąża autorki pytania, więc powinna już co nieco wiedzieć.

Po poronieniach lekarz zaleca wizyte zaraz po pozytywnym tescie. Nie powinien wtedy robic usg, ale przepisac duphaston albo luteine. W tym przypadku to on powinien zadecydowac, ze jest za wczesnie na badanie.
 
Powinna czy nie powinna. Zadała pytanie, dostała odpowiedź. Po co to roztrząsać i pluć jadem. Trochę empatii.
Nie wiem w którym miejscu moich postów wyczułaś plucie jadem. Ale nie zamierzam się o to kłócić. Nie wiem też gdzie, w jakim mieście albo państwie lekarz po poronieniu każe zgłosic się od razu po teście do lekarza.
 
Nie wiem w którym miejscu moich postów wyczułaś plucie jadem. Ale nie zamierzam się o to kłócić. Nie wiem też gdzie, w jakim mieście albo państwie lekarz po poronieniu każe zgłosic się od razu po teście do lekarza.

zależy może w którym tc. ja poronilam w 6,w zasadzie biochemiczna i też nie dostalam zalecenia aby przy teście się stawić w mig.
za to następnym razem byłam mądrzejszy ;)
po zobaczeniu 2 kresek pojechałam na urlop, a do lekarza poszłam w skończonym 7 tygodniu aby był już zarodek.. tak jak mówisz trochę cierpliwości :)
żeby się nie stresować że czegoś nie ma na ekranie bo nikłe szanse, lepiej właśnie zrobić betę. i mieć wynik na papierze a na wizytę elegancko poczekać :)
 
Pomocy!!! Spóźnia mi się okres kilka dni, bolą mnie piersi, i jajniki(około 2 tygodni a ból jest różny). Zrobiłam 2 testy ciążowe i ona wyszły pozytywne tylko druga kreska na obu testach była lekko różowa. Postanowiłam pójść do lekarza, zrobił mi usg dopochwowe, stwierdził że w macicy nie ma żadnego zarodka ani pęcherzyka. Powiedział żebym przyszła za tydzień na wizytę i potwierdzi lub wykluczy ciąże pozamaciczną. Jestem już bezradna, boję się i nie wiem co myśleć. Tak bardzo się cieszyłam na tego maluszka po zrobieniu testu, a tu takie rozczarowanie. Pomóżcie dobra radą.
 
reklama
Hej. Miałam to samo. Na zwykłej wizycie kontrolnej powiedziałam się lekarzowi, że intensywnie z partnerem staramy się o dziecko. I lekarz podczas badania nic nie stwierdził A już byłam wtedy w 4tyg ciazy. I powiedział mi że widzi coś koło jajnika i być może jest to ciąża po za maciczna i kazał mi zrobić badanie hcg I rano jak odebrałam było ponad 1 tyś więc ciąża tylko która??? I od razu pojechałam do szpitala na izbę i ponownie zrobili mi badanie i okazało się że jest wewnątrz maciczna. No i do tego ginekologa już więcej nie poszłam. Nie martw siw zrób sobie badanie hcg koszt ok 35zl warto będziesz spokojniejsza
 
Do góry