reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady,;)

reklama
Spóźnia mi się juz 5 dzień; ( boli brzuch i tak jakby jajniki; ( chodzenia trochę częściej siku ale piersi bolą tylko jak mocniej dotknęła; (
Mi poprzedni cykl wydłużył się nagle o 6 dni, co nigdy w moim życiu się nie zdarzyło. Czasami tak nasze ciało działa, najczęściej właśnie wtedy kiedy za bardzo chcemy.
 
Tym dziewczynom,ktore coś tam widzą radzę zakupić okulary. Nic tam nie ma. Skoro twierdzisz, że owulacja była 20 dni temu to każdy test już by wyszedł. Ale i tak beta najpewniejsza.
 
Ja mam identyczna sytuacje. Do tego częściej chodzę do toalety. Dzisiaj 5 dzień po terminie, test negatywny, odczuwalne bóle podbrzusza przez 3 dni (sob, niedz, pon). Nic poza tym. Jutro rano idę na betę, chcę mieć pewność 😊 dłuższy brak okresu (przez 3 lata max 2 dni) przy negatywnym teście jest dla mnie bardziej frustrujący niż okres...
 
Ja widze kreskę. Mialam taki sam test 2 dni po spodziewanej miesiączce! Cykle mam nieregularne wiec nie musiała byc od razu wyraźna ta kreska. Powtorzylam test za 2 dni i przekonałam sie ze mi sie nie zdawalo! Dzis jestem w 11 tc. Powodzonka ❤️
 
reklama
Drogie Mamusie, Tatusiowie zrobiłam test 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki (dodam zdjęcie ) siostra mówi mi ze tam jest slabiutka kreska ale mi się wierzyć nie chce bo ja nic tam nie widzę . Proszę powiedzcie czy test mogła zrobić za szybko? 20 dni po owulacji jak dobrze liczyłam
I jak powtorzylas test lub zrobiłaś bete ?
 
Do góry