reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy mamuś czerwcowych :) Wątek mobilizacyjny

Wczoraj dalam czadu na maxa... zjadlam tylko niecale 800 kcal... przez caly dzien...do tego te cwiczenia...i wieczorem czulam ,ze mi cukier spadl...ledwo zylam :-D ale zjadlam 6 lentynek i mi sie polepszylo :-D No ale na wadze od razu postepy ;-) Jutro basen albo fitness zalezy czy Adam bedzie chcial isc ze mna na ten basen :)
 
reklama
Pati, tylko nie przesadzaj z tą dietą! Niezdrowo jest aż tak mało jeść, zwłaszcza przy intensywnych ćwiczeniach. Widzę, że masz super zapał, i po cichutku (ale pozytywnie :-)) zazdroszczę.
 
Kasia dobrze mówi - trzeba jeść, żeby chudnąć!!! Gratki Pati!
Ja wczoraj byłam na stepie - och jak ja lubię to wirowanie ;-) A jutro będę ćwiczyła z Ewą:tak:
 
No jem jem...ale male porcje :) i beztluszczowe :)

A dzis bylam z Adamem na godzine na basenie... caly czas praktycznie plywalismy :)
Jutro moze uda sie na fitness wyskoczyc :)
 
Pati, Ty uważaj, jeśc trzeba. I gratuluje postępów.

Rusia, Ty to sie zawsze nalatasz. :-) Ciekawa jestem efektów remontu.:tak:

U mnie jakoś zimą +2 kg. Nie wiadomo skąd ;-) Mocne postanowienie już jest. ;-)
 
Mam mniejsze boczki...normalnie czuje to :-D moje najwieksze zmartwienie :-D i przez to wieksza motywacje do cwiczen :-D Ale dzis jade na noc do mojej psiapsioly i postanowilysmy dzis nie liczyc kalorii i napic sie wina,zjesc cos dobrego :-)
 
reklama
No i jak myslalam ...prawie 2 kilo do przodu...ale mysle ze to duzo wody sie zebralo po naszym wielkim pijanstwie :-D od jutro zas dieta :-D Ale co tam...oplacalo sie :-D
 
Do góry